Shoutbox archive
avatar
ja już reklamuje
avatar
Jeśli będzie grupa chętnych, zorganizujesz reklame, ustalisz datę to ja nie widzę przeszkód.
avatar
chyba nikt xd
avatar
może nadszedł czas na jakieś nowe atrakcje na serwie
avatar
byłby ktoś zainteresowany resetem laddera w okresie świątecznym? wiem że miało nie być resetów, ale
avatar
Dzień dobry, cześć i czołem
avatar
cześć
avatar
luzik, milego o/
avatar
@jacek nie możesz
avatar
dziala na 1.09d bez zadnych modow, zasadniczo nie ma z kim grac, w porywach do 3 osob
avatar
czesc wszystkim, mam pytanie do administracji - czy moge tu legitnie zareklamowac swoj serwer diablo ii ?
avatar
Mi działa
avatar
Padł, dalej leży. F10 to wyłącza wizualne efekty. Mi chodzi o to że przy jasności z hackmap, minimapa często jest niewidoczna. Chce to poprawić. Czasem na niektórych lokacjach wręcz się zlewa.
avatar
Chyba*
avatar
Hyba gs padł
avatar
Ale ci się trafiło... Dzięki, będę dalej próbował swojej szczęści Uśmiech
avatar
Jest ostatnio mi poleciał jak wszedłem na chwilę
avatar
@cSor amu tala jest, zawsze był. sprawdź sobie w kalkulatorze dropu gdzie jest największa szansa https://planetdiablo.eu/diablo2/calcs/dr...indow=true
avatar
D21.11 is back
avatar
Gram już rok i jeszcze nie znalazłem ani jednego amuletu Tal Rashy. Ktoś znalazł? Mam już cztery pełne zestawy, ale ani jednego amuletu Uśmiech On w ogóle tu jest? Uśmiech