Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak ci minął dzień na D2Realm
Zbieram na kolejną eni Serce
Do tego pochodnia 17/13 sorc.
[Image: hDcqo5n.jpg]
Widzę że moje pliki służą Ci faroo Uśmiech
(05-14-2018, 01:22 PM)kolejorz Wrote: Widzę że moje pliki służą Ci faroo Uśmiech


robienie brh smitterem okazuje się owocne jak widać , niestety nie znajduje zastosowania na wrzosach ; chyba faro nie ma czasu by z nami grać ;/


[Image: Screenshot462.jpg]
[Image: Screenshot343.jpg]

bez plikUw tez dropi

publiczne podpier-dalanie kolegi , który domniemanie korzysta z jakiś plików mających wpływ na drop (wtf?) to chyba słaba opcja Duży uśmiech
o masakra xD

https://zapodaj.net/9041ee507787e.jpg.html tutaj też wysyłałeś mi jakiś plik ?xD


podczas e. ch. średnio na 2h grania pada 3-4 hr's po co były by mi potrzebne twoje pliki ? Język chyba na next e.ch będę zamieszczał scr. z kom time aby pozamykać usta co niektórym.... ja nie mam 15 lat aby się jarać tą grą xD


@Horrorshow chętnie bym z wami pograł ale 2 roboty w RL budowa całkowicie pozbawia mnie wolnego czasu a nawet jak taki mam to wole napić się bro i posiedzieć przed TV oglądając jakiś dobry meczyk. Ale wy fajnie że gracie i może kiedyś do was wbije na godzinkę pograć pozdro Uśmiech
(05-15-2018, 12:38 PM)faro Wrote: o masakra xD

https://zapodaj.net/9041ee507787e.jpg.html    tutaj też wysyłałeś mi jakiś plik ?xD


podczas e. ch. średnio na 2h grania pada 3-4 hr's po co były by mi potrzebne twoje pliki ? Język chyba na next e.ch będę zamieszczał scr. z kom time aby pozamykać usta co niektórym.... ja nie mam 15 lat aby się jarać tą grą xD


@Horrorshow chętnie bym z wami pograł ale 2 roboty w RL budowa całkowicie pozbawia mnie wolnego czasu a nawet jak taki mam to wole napić się bro i posiedzieć przed TV oglądając jakiś dobry meczyk. Ale wy fajnie że gracie i może kiedyś do was wbije na godzinkę pograć pozdro Uśmiech

Nie jara się tą grą, 2 roboty w RL, ale czas na farmienie kokosów jest :Duży uśmiech Po chuj się w ogóle chwalić i później tłumaczyć. Po cichu sobie przędź i nikt się nie będzie interesował ;p Chyba, że wrócę i cię złapię za rękę o 6 rano jak tego wyżej Oczko
Proponuję zakończyć tę dyskusję, zrobił się już mały offtop..

Quote:podczas e. ch. średnio na 2h grania pada 3-4 hr's


Ja znalazłem może 8 HR podczas całego eventu xD ~20h
yes to że gibson vel master of pulpets nie gra to nie znaczy że nie ma na Was oka, ciągle z nami współpracuje i chętnie podp-ierdoli każdego kto czituje Duży uśmiech

to nasza tajna broń, texas burger ranger

każdy kto ślizga się na etalu jak na smalcu poniesie karę Duży uśmiech

generalnie pozostawiam w każdego osobistej gestii i rozrachunku sumienia Duży uśmiech jak komuś sprawia frajdę granie z botami to droga wolna dopóki nie zostanie namierzony ;p , miałem już do czynienia z co najmniej dwoma przypadkami zaklinaczy którzy twierdzą że nie mają z tym nic wspólnego, pierwszy grał w pracy non stop bo jeździł taxi , drugi odstawiał brh SMITEREM całą noc i twierdził że pierwsze liczy się skill , po drugie dobra zabawa , a drop to trzecioplanowa sprawa , a wyszło inaczej Duży uśmiech
zabawne jest to, że całkiem niedawno do nas dołączył rand gościu, który po kilku wieczorach tvt robi sporą siekę hammerem, więc chyba kolejność skill>zabawa>drop zmienia swój sens ;p wystarczą chęci a jest gwarant dobrej zabawy

pozdro maciej
Każdy z Was powinien dostać +10% za off top.
Kończcie tą bezsensowną debatę.
(05-15-2018, 08:55 PM)remko696 Wrote: Każdy z Was powinien dostać +10% za off top.
Kończcie tą bezsensowną debatę.

Remigiusz masz rację, ja tylko rzuciłem kość na zachętę a pies sam zaszczekał Uśmiech
Widać kto maści potrzebuje na ból związany z grą komputerową.
Sukcesów życzę Uśmiech
Lo na hc. Mała rzecz, a cieszy ;p

[Image: uuew8UK.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 26 Guest(s)