Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda
#8
Całkowitego zakazu na pewno nie będzie ponieważ sam z tym gram i mi się to mega podoba, gra wygląda lepiej i działa stabilniej. Problem ze zbyt dużym polem widzenia występuje głównie przy rozdzielczości 1344x700, w rozdzielczości 1068x600 już jest całkiem spoko. Można grać też w niższych.
PvP rządzi się swoimi prawami i tam niestety już się liczy uczciwość gracz, tak samo jak ma to miejsce w przypadku MH.
Wg mnie to tak samo jak z MH, na którym się widzi mapkę, grupy potworów i to jest dla mnie dużo większe ułatwienie niż większy widok w tym modzie.

(10-12-2021, 07:34 AM)PRS Wrote: Ten mod powinien być zabroniony na pvm, bo stwarza przewagę w farmieniu/expieniu dla tych, którzy go używają (umożliwia dłuższe teleportowanie). A nie wszyscy są fanami tego typu ułatwień.
Naprawdę mam nadzieję, że to nie przejdzie i ten mod nie będzie używany na realmie.
Pomijam już kwestię PvP i konieczność podmiany całego folderu D2 (?) żeby pograć sobie duele PCL, i później z powrotem jak chcemy przeskoczyć na PvM.

Nie musisz podmieniać folderu D2, albo masz kopie albo zmieniasz rozdzielczość na niższą.

Żeby nie było Epic Dramy, wrzuciłem wersję bez możliwości zmiany rozdzielczości na wyższą. Obraz jest tylko dostosowany do monitorów panoramicznych.
Reply


Messages In This Thread
RE: Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda - by kaziu - 10-12-2021, 01:51 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)