Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda
#38
(10-22-2021, 09:37 AM)Arsey Wrote: Powtorze swoje pytanie:
To ja mam takie glowne pytanie: Jednym z punktow, aby ten HM mod dzialal jak usuniecie zgodnosci z Windowsem XP w ustawieniach exe'ka.
Czy bez ustawiania zgodnosci z WinXp (aby dzialal HD Mod) jestescie w statnie zrobic tak, aby dzialal srodkowy przycisk myszy, ktory domyslnie wlacza mape?


Pobrałem jeszcze raz żeby sprawdzić.
Działa bez usuwania zgodności w Loaderze, w oknie z dopiskiem -w, i faktycznie przy powrocie do menu gry wraca standardowa rozdzielczość (gdyż ten mod polega jedynie na zwiększeniu widoczności ingame). Wyłączanie mapy środkowym przyciskiem myszy działa.

Sprawdź swoją konfigurację klawiszy. Możliwe, że tam tkwi problem.
[attachment=119]

// Bez ustawiania zgodności Loader się nie uruchamia, a w game.exe w ogóle nie działa mi przypisywanie przycisków myszy do funkcji.


Zasadniczo to nawet zostawiłbym sobie te pliki w folderze na i grał na ustawionym 800x600, gdyby nie crashe przy wychodzeniu z game.exe. A właśnie niedawno wgrałem zmodyfikowany d2gfx, żeby odpalać game.exe w wielu oknach i powoli chyba będę odchodził od podatnego na ciągłe crashe Loadera.
Reply


Messages In This Thread
RE: Diablo II HD [BETA] - instrukcja instalacji HD moda - by PRS - 10-23-2021, 03:27 PM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 8 Guest(s)