Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co bym chętnie widział na nowym ladderze
#31
(10-14-2021, 06:49 PM)kaziu Wrote:
(10-14-2021, 06:45 PM)sicilian Wrote:
(10-14-2021, 06:33 PM)Horrorshow Wrote: Przyspieszac na pewno nie będziemy bo poszedł oficjalnie komunikat o konkretnej dacie. Nie wiem jak jest teraz ale mogę wpaść i podarować Ci anixa. Nie bardzo rozumiem jaki jest sens gry w perspektywie tego co będzie za 2 tygodnie no ale każdy sobie rzepkę skrobię.
Możesz odpocząć i nabrać ochoty i sił na reset.
LO to solidne minimum. Posiadam 3 acc wolnych anixow więc do tej pory było dużo za łatwo.

Co chciałeś przez to powiedzieć? Oczko

To miała być odpowiedź do caro9luty z tym że nie zacytowałem.
Zasadniczo nie mam już nic do wniesienia. Może plugy na łączona skrzynkę byłoby przydatne. Chociaż w obliczu możliwości posiadania dowolnej ilości acc i mułów
można samemu sobie przerzucić wszystko, ale byłoby to dużym udogodnieniem.


Ah to było pytanie do sicialian teraz ogarnąłem dopiero :p
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#32
No dzielona skrzynia to byłby sztos ale tak jak pisałeś przy nieograniczonej ilości kont i postaci przewalanie jest tylko małą niedogodnością.
Reply
#33
(10-14-2021, 07:45 PM)dejv87 Wrote: No dzielona skrzynia to byłby sztos ale tak jak pisałeś przy nieograniczonej ilości kont i postaci przewalanie jest tylko małą niedogodnością.

Dzielona skrzynka nie zadziała na serwerze, tylko w grach single player.
Reply
#34
Nic nie szkodzi, ja całe życie przyzwyczajony to przewalania Duży uśmiech
Reply
#35
Wspólna skrzynia była by fajna opcją Duży uśmiech
Reply
#36
Zwłaszcza jakbym miał wspólną z Horrorem. On by farmił a ja sklejał RW Duży uśmiech
Reply
#37
O nie, żadnych łączonych skrzynek. Idziecie w złym kierunku. To ma być gra blizzlike a nie pierdylion modów jeden na drugim ;p
Reply
#38
Oj, widzę że rozpętałam burzę w szklance wody, wystarczyło odpowiedzieć na forum. Niemniej dziękuję Ci dejv za anni i to od razu 2 hurtem.
W d2 nie grałam prawie 5 lat, więc nie mam od czego odpoczywać - codziennie kilka godzin gry narazie mnie cieszy, nawet w perspektywie tego, że za dwa tygodnie wszystkie te piksele odejdą w niebyt. Jeszcze odnośnie tych 2 tygodni - pamiętam grę na Grocie Trolla, gdzie ladder trwał 2 tygodnie, a później wszystko wracało na non ladder, gdzie skupiało się całe życie serwera. Przez te dwa tygodnie trzeba było się postarać mocno, żeby nazbierać runek na słowa runiczne niedostępne na NLD. Tak więc dwa tygodnie to mało ale też dużo.
Reply
#39
(10-14-2021, 10:44 PM)caro9luty Wrote: Oj, widzę że rozpętałam burzę w szklance wody,

normalna dyskusja i wymiana zdań, burzy nie widzę Duży uśmiech

(10-14-2021, 10:44 PM)caro9luty Wrote: Jeszcze odnośnie tych 2 tygodni - pamiętam grę na Grocie Trolla, gdzie ladder trwał 2 tygodnie, a później wszystko wracało na non ladder, gdzie skupiało się całe życie serwera. Przez te dwa tygodnie trzeba było się postarać mocno, żeby nazbierać runek na słowa runiczne niedostępne na NLD. Tak więc dwa tygodnie to mało ale też dużo.

wszyscy wtedy byli piękni i młodzi, nierzadko bezrobotni Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#40
Zdecydowaliście się na sura ? Już widzę jaka imba będzie od razu po resecie, kiedy starzy wyjadacze powrócą co pamiętali jak keyem był Vex, i dodatkowo nie będzie tyle run bo nie będzie eventów xD Wiem, że annix to ma być exclusive item itd., ale imo Lo to już byłby wystarczający skok w górę w stosunku do teraz, tak jak wspomniałem biorąc pod uwagę, że nie będzie eventów. Oby to nie zniechęciło ludzi do gry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)