A nie postac UFOCOS .
Shoutbox archive
Witam Kaziu. Jak bys mogl rzucić okiem na postac bo raczej Mi sie zawiesila... Nie mam pewnosci,a nie odwiesila sie po resecie GS'a. Konto Qstaw2 Postać Qufo ... W rankingu jestem wiec chyba nie padlem....




