LEDWO ZIPIE SŁYSZEM TO OD POCZĄTKU
, ale nadal mordeczki kukają co słychać na forum i zagrać też jest komu ^^
, ale nadal mordeczki kukają co słychać na forum i zagrać też jest komu ^^
, ale nadal mordeczki kukają co słychać na forum i zagrać też jest komu ^^
i o zgrozo sabotować, ale potem mu przechodzi i zaczyna ścigać złoczyńców 
gorzej ma mój przyjaciel na pececie z komunii która miała miejsce w 95 lub 96 roku raczej nie chyci. No ale to są efekty wydawania całego hajsu na harnasie i dynks
"nie eq a skill" cytując klasyka, nie mówiąc już o legendach w Czaku i na cleanach. Do dobrego funu nie trza perfow a chłopacy z d2r cisnąc turnieje 2 miesiące po resecie byli tego dowodem i znów będą
wygrani stawiają krainkę albo nie
. Z minimalnego szacunku do własnego czasu i z uwagi na to że mam co jeszcze innego do roboty kolejny raz nie przystaje na prorocze wizje poprawy frekwencji. Dzieci drogie mamy 2k22 - tvt macie w D2R