Żaden z Ciebie przeciwnik, nie schlebiaj sobie!


czytam te same wysrywy szósty rok z rzędu, różnica polega tylko na tym kto je podaje - ale i w tym można dostrzec pewną cykliczność, niczym menstruacja. A tak do sedna, wróżę przerwę do jesieni bo tak szkoda kisić ogóra przy cpu jak można na sportowo! 