Shoutbox archive
avatar
avatar
Swoją drogą jak główny admin może pisać takie pierdoly amatorka
avatar
Haha dobre jestem 1 ale w 3 osobach ale ownie
avatar
a to nie jest tak, że remor = gambler = gokimi, już się pogubiłem
avatar
czekamy na pro blizz prs i startujemy z ligo
avatar
gokimi bracie
avatar
gambler bracie
avatar
Kiedy liga pvp? Zdezorientowany
avatar
xD
avatar
avatar
Zapraszam dzisiaj na mega kox tvt xd
avatar
a nie, to Remor na Blizzconie po zapowiedzi zmian w synergiach xD
avatar
to jego ostatnie wystąpienie publiczne https://www.youtube.com/watch?v=cUYmhz03...e=emb_logo
avatar
Kaziu naraża się aktywistom, banując Gregore'go LES'a
avatar
Poczekam aż nibo się wypowie
avatar
syn da 4
avatar
nice, dam trzy
avatar
35/13 za 2 bery here
avatar
Need skura rzmijomaga
avatar
ściągnij diablo z forum wraz a acheron_pack i odpal plik reg