Serwer jest nastawiony pod pseudo pvp

- jest mi obojętne czy istnieje, może zniknąć bo ujmy z tego mieć nie będę. Jeżeli to z miłości i troski to dzięki w imieniu naszej czwórki 
) i po chwili przeinaczasz mój login na trolololo, to chyba ktoś tu jednak inny z nas dwojga wychodzi na trolololo
. Nie wiem, ale ja nie mam w zwyczaju nawiedzać innych miejsc czy środowisk jeśli już nie jestem ich częścią
a już na pewno nie staram się im mówić jak RZYĆ 
teraz podszywa się pode mnie i wygłasza te autorytarne slogany. Nie wszystko co jest napisane z tego konta to moje przemyślenia ;/
odnośnie moich przewidywań, to przecież dokładnie to się stało- wróciło trochę starych wyjadaczy i niektórzy z tego co widzę cały czas są aktywni 
. Ciężko się wychodzi z nałogów


. Nie ma znaczenia czy tu czy tam i tak masz zeza
. To jest niebywałe jak wszyscy którzy mają w dupie to miejsce, jednak zerkają przez lipko
. Ciężko się zegrać w tygodniu, wtedy to sobie właśnie grają pvm
wojujemy w łikendy 