Shoutbox archive
avatar
Daj spokój Prs tu nie ma z kim gadać szkoda twoich wysiłków
avatar
Uśmiech
avatar
czasem ktoś inny wchodzi za mnie czy za lucka
avatar
nieprawda
avatar
trollolshow wkracza do akcji za 3..2..1... xD
avatar
skoro grają ciągle te same 4 osoby, równie dobrze moglibyście postawić krainę z prawdziwego zdarzenia - wątpię, że uderzy to w rozgrywki pvm
avatar
tłumy na tvt widzę
avatar
jak tam frekwencja ? xD
avatar
witam
avatar
bog0l
avatar
dzięki mam same 38+
avatar
black_ potrzebuje
avatar
Potrzebuje ktos gc combat barba 37hp?
avatar
+1 do napadu na kasyno
avatar
+ 2 do csh
avatar
TvT o 20
avatar
vip-blizz
avatar
Mathew wykorzystuje wszystkie najgorsze techniki gry podpatrzone od Czu :/
avatar
a moj brat gokimi i gambler?
avatar
Kupię mapę bez boxa