wam tez laguje d2?
Shoutbox archive
keysetów nie widziałem żeby ktoś tu sprzedawał
każdy woli robić UT samemu z nadzieją na dobrego torchyka, a jeśli masz soja na sprzedaż to bardzo chętnie odkupię.
każdy woli robić UT samemu z nadzieją na dobrego torchyka, a jeśli masz soja na sprzedaż to bardzo chętnie odkupię. Ta walka bedzie dotąd trwać, dopóki modelator nie pojdzie sobie poruchać, a że to nie nastąpi never, szykuj sie na walke Gamblerze forever




