Tylko tak jak czytałem dyskusje na temat eventów słusznie zauwazyliscie ze na serwie graja juz tylko osoby starsze ktore nie maja juz tyle czasu na gierke co kiedys.Wydropienie czegos sensownego lub hr zajmuje bardzo duzo czasu.Grając nawet 1h dziennie zdobycie np. eni zajmuje baardzo duzo czasu.



co zawsze ;D Horek robisz konkursy ale komu ? starym wyjadaczom ? bo tłumów tu new players nie ma ;d aby bili się o zwycięstwo oraz dobrą zabawę .Mimo to pozdro @ll diabliki ;D oraz HR życzę . Nie krzyczcie na mnie za ten komentarz
hehe .