Shoutbox archive
avatar
Bo kolejny fail orb mi padł
avatar
Working as intended
avatar
Witam ponownie, jak gsiki?
avatar
ok działa, zmieniłem na aktualną Uśmiech
avatar
a coś się zmieniło w bramce?
avatar
bramke sprawdzcie jeśli nie możecie się połączyć
avatar
działa działa
avatar
Niczego nie tracę, parę pgmów się nie liczy
avatar
black czekaj cierpliwie
avatar
Wróć, Players Online. Strona główna działa
avatar
Ano, nie można sprawdzić statusu serwera
avatar
chyba jeszcze jednak nie można grać Uśmiech
avatar
A to jednak nie xD
avatar
ok można grać
avatar
To ja po zakupy jadę...
avatar
A to jeszcze okna umyję
avatar
wszelkie save beda cofniete
avatar
nie logujcie sie
avatar
Prace przedłużone do 14
avatar
Zostałem powstrzymany przed skazaniem samego siebie na 3500 runów na Andariel na koszu