zawiesza przy wejsciu do gry..chyba jakis gs nie trybi...
Shoutbox archive
pojawiły się pierwsze nagrania z imprezy urodzinowej CHorrora https://www.youtube.com/watch?v=aU-_jhKlPXY
Mordeczki mam takie pytanie. Barbem horker lepiej iść w same okrzyki gdzie bije tylko Twoj merc, czy lepiej ustawic tak ze ja tez zadaje jakis dmg. Próbował ktos juz różnych konfiguracji pod to itp? 




