
Shoutbox archive
Na poczatku ladderka wykupilem wszystkie pcki z hp za hrki i tera klepe bide ^^
chciałbym usłyszeć co o tym sądzi mój brat prs, najlepsza blizz w historii pcl 

@xacerrr słyszałem pomówienia,zę jesteś paziem horrora i prasa? czy to prawda,że taki plebs rządzi takim zacnym szlachcicem ? 

Kurde gdzie ten Help Service znowu się podziewa... Gambler musi za nich robić, dramat!!!!
Nie ma encha ale krwawa orlica z cmentarza rzuca zmodyfikowanego Kruka z ladunkami encha na start śmiało wystarcza
trudno określić. jeżeli ktoś ma sprawę, możecie śmiało zgłaszać się do mojego zastępcy- horrorshowa !
black_ całe dnie wygrzewa się na plażach w GTA, jedna gierka i takie oto efekty... pliczki pięknie pracują na siebie



