Shoutbox archive
Jednak widać kto tu jest bliżej stołu pańskiego ;/, ja mogę pozmywać gary maksymalnie
@Kaziu coś chyba Shotowi i Acerowi nie działają te speakery na kanale, lub coś szwankuje 

Zachęcam do wgrania plików Chorrora i wykupienia subskrypcji na kolejne wersje. IGA I IBS celują pięknie.


