cześć
Shoutbox archive
fajny ten czarny sedes, gdyby miał 60 dmg vs demony to chyba bym przyjął i wsadził zodzika
Horror nie chce upubliczniać wiedzy tajemnej ale mi zdradził że jak już zwiedza area85 to zawsze zakłada aluminiową czapeczke



