D2LoD.net - Diablo II Private Server
Wyrzucanie postaci podczas gry. - Printable Version

+- D2LoD.net - Diablo II Private Server (https://d2lod.net)
+-- Forum: D2Realm (https://d2lod.net/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Problemy & Skargi (https://d2lod.net/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Thread: Wyrzucanie postaci podczas gry. (/showthread.php?tid=487)

Pages: 1 2


Wyrzucanie postaci podczas gry. - WujaszekJoe - 01-19-2021

Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - haG1 - 01-19-2021

(01-19-2021, 04:27 PM)WujaszekJoe Wrote: Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10

Twój problem to system win10. Pozdro


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - WujaszekJoe - 01-19-2021

(01-19-2021, 06:19 PM)haG1 Wrote:
(01-19-2021, 04:27 PM)WujaszekJoe Wrote: Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10

Twój problem to system win10. Pozdro

Być może i tak jest, ale dlaczego było dobrze a teraz nagle nie jest. Problem ten wcześniej nie występował.


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - haG1 - 01-19-2021

(01-19-2021, 06:22 PM)WujaszekJoe Wrote:
(01-19-2021, 06:19 PM)haG1 Wrote:
(01-19-2021, 04:27 PM)WujaszekJoe Wrote: Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10

Twój problem to system win10. Pozdro

Być może i tak jest, ale dlaczego było dobrze a teraz nagle nie jest. Problem ten wcześniej nie występował.


Tego już Ci nie powiem. Jak masz oryginał i jest na bierząco aktualizowany może coś się popierdoliło z ostatnią aktualizacją. Ogólnie nikogo nie namawiam ale warto wrócić do 7. Ja zostałem przy 7 i nawet na chwilę nie myślalem o zmianie bo ten system to według mnie majstersztyk. Moi znajomi poprzechodzili na 10 i też co chwila narzekają a ja co kilka dni czytam w newsach jakiś o tym systemie który jest mocno krytykowany. Ludziom się dyski psuły a nawet urządzenia podłączone do komputera. Może warto zmienić system tylko pytanie czy warto dla samego Diablo hehe. Pozdrówki


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - PRS - 01-19-2021

Zgodność z win xp i uruchamiać jako administrator. Na MH i Loaderze.


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - WujaszekJoe - 01-19-2021

(01-19-2021, 06:41 PM)PRS Wrote: Zgodność z win xp i uruchamiać jako administrator. Na MH i Loaderze.

Jest tak już testowałem.
Pisałeś już mi to kiedyś w pm i tam miałem czaly czas ustawione, a teraz nagle zaczęło mnie wyrzucać z gier a nic nie zmieniałem.

Wracając jeszcze do zgodności z win xp to wybrać win xp serwis pack 3 czy druga opcje bo mam tam jakąś też Windows xp xxx xxx nie pamiętam ale jakas dłuższa nazwa jest.


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - PRS - 01-19-2021

Nie musi być to koniecznie wina systemu. Co prawda dawno nie grałem, ale jak grałem to nie doświadczałem takich problemów na w10.
Przy wchodzeniu do gier większą ilością postaci (5+) owszem, blokowało i wywalało chary, ale to wina samego loadera, bo taki on już jest.
Jeśli zawiesza przy wychodzeniu, i zaczęło się tak dziać nagle a wcześniej było dobrze, to obwiniałbym gs. Może jakieś chwilowe problemy.


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - WujaszekJoe - 01-19-2021

Ok rozumiem, problem jest tylko z wyrzucaniem postaci z gry póki co innego nie zauważyłem.
I od pewnego czasu zauważyłem jak przełączam się między oknami d2 to po przełączeniu na dane okno z d2(inna postać) wszystko przez chwilę działa tak jak by w przyśpieszeniu kilkukrotnym dziwne wcześniej wydaje mi się że tego nie miałem albo nie zwrocilem uwagi poprostu.


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - WujaszekJoe - 01-22-2021

Witam odgrzewam temat.

Dzis kombinowalem nadal z problemem wyrzucania mnie z gier przy wiekszej ilosci otwartych d2 tak 3<.
Usunalem  z elementu docelowego d2 "-w" przez co wlaczylem gre na normlanym duzym oknie i zauwazylem ze problem nie wystepuje ale niestety nie wyobrazam sobie tak grac. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy poprostu w tym jest jakis problem. Ktoś mam moze jeszcze jakies sugestie zeby grac na malym oknie a zeby pozbyc sie tego problemu ,nie wiem byc moze cos w grafice koliduje jak gram na malym oknie.... juz nie wiem

Pozdrawiam Uśmiech


RE: Wyrzucanie postaci podczas gry. - PRS - 01-22-2021

(01-22-2021, 05:31 PM)WujaszekJoe Wrote: wlaczylem gre na normlanym duzym oknie i zauwazylem ze problem nie wystepuje ale niestety nie wyobrazam sobie tak grac.

To pozostaje chyba zakupić :


[Image: s-l300.jpg]

xD