Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyrzucanie postaci podczas gry.
#1
Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10
Reply
#2
(01-19-2021, 04:27 PM)WujaszekJoe Wrote: Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10

Twój problem to system win10. Pozdro
Reply
#3
(01-19-2021, 06:19 PM)haG1 Wrote:
(01-19-2021, 04:27 PM)WujaszekJoe Wrote: Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10

Twój problem to system win10. Pozdro

Być może i tak jest, ale dlaczego było dobrze a teraz nagle nie jest. Problem ten wcześniej nie występował.
Reply
#4
(01-19-2021, 06:22 PM)WujaszekJoe Wrote:
(01-19-2021, 06:19 PM)haG1 Wrote:
(01-19-2021, 04:27 PM)WujaszekJoe Wrote: Siema
Mam problem z wyrzucaniem mi postaci z gry.
Mianowicie przy odpalonym NP. Tak jak dziś 4 x d2 na jednej grze ale każdy post z innego konta od jakiś 2 tygodni wyrzuca mi 1 lub 2 postaci z gry.
Oczywiście  pisze ze rozłączono z powodu zbyt długiego oczekiwania.
Robiłem 2x reinstal d2 oczywiście z forum nic nie dało. Ping poniżej >20.Z reguły dzieje się to przy więcej niż dwa razy włączonym d2.
Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocne rady.
Windows 10

Twój problem to system win10. Pozdro

Być może i tak jest, ale dlaczego było dobrze a teraz nagle nie jest. Problem ten wcześniej nie występował.


Tego już Ci nie powiem. Jak masz oryginał i jest na bierząco aktualizowany może coś się popierdoliło z ostatnią aktualizacją. Ogólnie nikogo nie namawiam ale warto wrócić do 7. Ja zostałem przy 7 i nawet na chwilę nie myślalem o zmianie bo ten system to według mnie majstersztyk. Moi znajomi poprzechodzili na 10 i też co chwila narzekają a ja co kilka dni czytam w newsach jakiś o tym systemie który jest mocno krytykowany. Ludziom się dyski psuły a nawet urządzenia podłączone do komputera. Może warto zmienić system tylko pytanie czy warto dla samego Diablo hehe. Pozdrówki
Reply
#5
Zgodność z win xp i uruchamiać jako administrator. Na MH i Loaderze.
Reply
#6
(01-19-2021, 06:41 PM)PRS Wrote: Zgodność z win xp i uruchamiać jako administrator. Na MH i Loaderze.

Jest tak już testowałem.
Pisałeś już mi to kiedyś w pm i tam miałem czaly czas ustawione, a teraz nagle zaczęło mnie wyrzucać z gier a nic nie zmieniałem.

Wracając jeszcze do zgodności z win xp to wybrać win xp serwis pack 3 czy druga opcje bo mam tam jakąś też Windows xp xxx xxx nie pamiętam ale jakas dłuższa nazwa jest.
Reply
#7
Nie musi być to koniecznie wina systemu. Co prawda dawno nie grałem, ale jak grałem to nie doświadczałem takich problemów na w10.
Przy wchodzeniu do gier większą ilością postaci (5+) owszem, blokowało i wywalało chary, ale to wina samego loadera, bo taki on już jest.
Jeśli zawiesza przy wychodzeniu, i zaczęło się tak dziać nagle a wcześniej było dobrze, to obwiniałbym gs. Może jakieś chwilowe problemy.
Reply
#8
Ok rozumiem, problem jest tylko z wyrzucaniem postaci z gry póki co innego nie zauważyłem.
I od pewnego czasu zauważyłem jak przełączam się między oknami d2 to po przełączeniu na dane okno z d2(inna postać) wszystko przez chwilę działa tak jak by w przyśpieszeniu kilkukrotnym dziwne wcześniej wydaje mi się że tego nie miałem albo nie zwrocilem uwagi poprostu.
Reply
#9
Żarówka 
Witam odgrzewam temat.

Dzis kombinowalem nadal z problemem wyrzucania mnie z gier przy wiekszej ilosci otwartych d2 tak 3<.
Usunalem  z elementu docelowego d2 "-w" przez co wlaczylem gre na normlanym duzym oknie i zauwazylem ze problem nie wystepuje ale niestety nie wyobrazam sobie tak grac. Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy poprostu w tym jest jakis problem. Ktoś mam moze jeszcze jakies sugestie zeby grac na malym oknie a zeby pozbyc sie tego problemu ,nie wiem byc moze cos w grafice koliduje jak gram na malym oknie.... juz nie wiem

Pozdrawiam Uśmiech
Reply
#10
(01-22-2021, 05:31 PM)WujaszekJoe Wrote: wlaczylem gre na normlanym duzym oknie i zauwazylem ze problem nie wystepuje ale niestety nie wyobrazam sobie tak grac.

To pozostaje chyba zakupić :


[Image: s-l300.jpg]

xD
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)