Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impertynenckie zachowanie użytkownika Gambler
#20
(01-08-2022, 02:00 AM)xacerrr Wrote: Ten człowiek nie wykazuje żadnej pokory. Jest butny, arogancki, po prostu nie rokuje w żaden sposób.

Szanowny kolego Acer, jednak patrząc na twoje dotychczasowe wyczyny na tym serwerze i forum nasuwa się jeden schemat działania:

"1. Jeśli prowokuję i ubliżam innym to wszystko jest ok - to oni nie mają dystansu do siebie !
2. Jeśli ktoś nazywa mnie "psiną" - gdzie jest sprawiedliwosć ! domagam się surowej kary !
3. Jeśli ktoś się ze mną nie zgadza - ma kompleksy, niech idzie do specjalisty, wręczam mu maść na ból dupy."

Nie jestem jedyną osobą w tym temacie, która zwróciła na to uwagę.

Zastanów się nad swoim zachowaniem, być może jak się zmienisz albo przestaniesz dawać się prowokować jak 13-latek (czego efektem jest w mojej ocenie ten wątek, bo obraźliwe słowa ze screena czy w/w postów w twoim kierunku, obiektywnie oceniając spłynęłyby po 99% graczy, a więcej dowodów nie dostarczyłeś), to będziesz inaczej postrzegany.

Jesteś aktywny i sporo dajesz temu realmowi, co (pomimo że mi kiedyś zaszedłeś za skórę) doceniam. Liczę, że wyhodujesz grubszą skórę i jakieś niskie zaczepki będą po tobie spływać.

Szanowny kolego Gambler,
Na tym realmie obrażanie ludzi i chamskie zachowanie nie będzie tolerowane.
Jeśli się z kimś nie zgadzasz - wyrażaj to w sposób kulturalny. Twoją "dramę" z Horrorem pomijam, ponieważ on póki co to toleruje, a jeśli uzna inaczej to jako mod ma narzędzia żeby to rozwiązać. Natomiast jeżeli chodzi o inne osoby - masz takie same prawa i obowiązki jak pozostali gracze tutaj.
Dostajesz słowne ostrzeżenie i jeśli będziesz nękał Acera obrażając go, albo przekroczysz granicę, skończy się to banem pomimo mojej sympatii do ciebie.

Pozdro,
t/c


Messages In This Thread
RE: Impertynenckie zachowanie użytkownika Gambler - by PRS - 01-08-2022, 02:49 AM

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)