Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zgubiono 6 desek fire z encha
#1
Użytkownik OCB w kręgu podejrzanych, do wyjaśnienia lock.
Jeśli się nie znajdą bo są u NPC, to tak pozostanie.
Chyba ze wskażesz tego "NOWEGO" co od razu zaczyna od FB PVP (wtf?), bo lucek na pewno tego nie wziął bo ma swojego encha.


[Image: fireskils.jpg]


nowo powstałe chary które od razu zabierają się za pvp są typowe dla znanych nam dobrze użytkowników/a który ma wiele imion.

Wyjaśnij jeszcze logikę z tym,że przypadkiem wczoraj zajrzałeś na encha i zauważyłeś brak desek, po co ktoś kto ma wykokszone chary zagląda na encha Uśmiech?
pewnie z troski o to by nowi mieli mocnego encha, bo ten z kruka nie wystarcza na norm :>
#2
Przestań robić public syf na forum,jeśli masz pytania jako przedstawiciel administracji to zadaj mi je poprzez
pm, skoro nie miales ochoty dokladnie wyjasnic tematu ingame odrazu tylko wkleiles locka.
@kaziu ma odpowiednie narzędzia żeby to sprawdzić i na ten moment sobie właśnie poczekam.
Skilery ktore dostal vess odemnie i luca miały być dla shortiego na fb której kaziu jeszcze nie miał czasu przerzucić.
Jak masz więcej pytań zapraszam na pm a na ten moment czekam na jakieś DOWODY
bo dostałem locka za to, że masz do mnie problem osobisty - chyba że screen z pm w ktorym
poprosiłem vess o oddanie moich i luca skillerów to dla Ciebie dowód no to gratuluje poziomu iq.
#3
1. Tego typu sprawy załatwia się publicznie
2. Nie przystąpiłeś do wyjaśnień na krainie, tylko stwierdziłeś że jest "ALLES KLAR"
3. Poczekamy do tego momentu, prewencyjnie został nałożony lock.
4. Jeśli je DOSTAŁ to nie otrzymasz ich z powrotem
5. Nie mam żadnych pytań.
6. Jak się nie znajdą to lock zostanie bo jako pierwszy zaalarmowałeś o domniemanym braku desek na enchu, nadal nie potrafiąc udzielić konstruktywnej odpowiedzi na to pytanie, co tam niby szukałeś?
Nie mam żadnych problemów, kilka dni temu na sb jasno wyszło kto go ma Uśmiech zapomniałeś? przewiń, tam też brakło argumentów.

Dodatkowo od dawna naruszasz punkt regulaminu.
2. Nikomu nie podawaj hasła do swojego konta, nawet administratorom.


a druga kwestia już wedle uznania
4. Podszywania się pod inne osoby.
#4
Myslisz ze mi zalezy na tych pikselach?
Ja nie mam takiego odpału na głowie jak ty.
Wklejaj sobie nawet wszedzie permy,mam w to i w ciebie wyjebane koksie za 2zł.
Dla mnie to tylko gra, a nie jak dla ciebie caly swiat Uśmiech
Jesteś zwykłym leszczem którego życie bije i robisz z siebie
kozaka w necie chociaz z bardzo mizernym skutkiem xD xD xD
Mam co robić w wolnym czasie, nie muszę tutaj grać.
Z takim podejściem przedstawicieli administracji to nie dziwne ze gra tu 5 osob na krzyż.
Przeszperaj sobie jak ryś wszystkie acc i tam podobieraj sobie na swoje kox chary itemy.
Powodzenia tam na wrzosach a w rl zycze ci porzadnego obicia mordy i bede sie o to modlił  Anioł
AVE!
#5
Czyli wyjaśnione? Do zamknięcia.
niestety nie mam chpass Uśmiech więc nie podobieram sobie sprzętu , a uszczypliwości n/t spraw z idr jednolicie stawiają Cię w tym świetle że jednak miałeś tam niemiłe chwile Uśmiech (Stingerze?)
Jak na razie to ostatnimi czasu prałeś tyle, jakbyś nie miał innych zajęć.
bez zbędnej dyskusji i zaczepek zamykam
nie jest dla mnie całym światem ale po coś tu jestem, żeby sprzątać
pozdrawiam , jak zechcesz wyjaśniać to via pm z Kazikiem.
Nie ilość a jakość, pozostałe krainy nie szczycą się większą frekwencją a reset niecały rok i ciągły event.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)