Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesteś tu nowy? Przywitaj się!
#11
(05-18-2018, 06:49 AM)Bahamut_ZERO Wrote: Witam jestem tu nowy, ale w Diablo 2 grywałem już wcześniej na single player  Uśmiech

Hej, nie zrażaj się naszą ekipąOczko
Reply
#12
Wita Kevin z Warszawy.
34 lata, stary wyjadacz alkoholu, narkotyków i sterydów anabolicznych.
W Diablo gram od części numer 1.
W dwójeczkę ostatnio grałem na Amerykańskim
bnie chyba z 4 lata temu.
Czym możecie mnie zachęcić do poświęcenia czasu i założenia konta na waszym serwerze?
Gracie tu jakieś classic chaos runy?
Kiedy tu mieliście reset drabinki?
Jakieś duels turnieje tworzycie czy tylko to co na tych filmach wrzucacie?
Ilu aktywnych graczy macie na ten moment?
Zamiast się przywitać zasypałem pytaniami hehe, cóż
chad się włączył  Cwaniak
Reply
#13
Cześć. Wyjadaczy alkoholu i innych substancji tutaj jest całe grono, więc bez problemu znajdziesz swoich peers. Ogólnie tutaj tylko gra pvp ma sens. Jak chcesz zacząć, zapraszamy. Dostaniesz itemy i ktoś pomoże ci na pewno w expieniu postaci.
Jeśli chodzi o pvm, daj se spokój. Realm jest przepełniony itemami i hrs od eventów, jest już masa postaci z high lvl i administracja nie ma zamiaru nic z tym robić z powodu strachu przed utratą graczy i własnego lenistwa.
Pozdro ;p
Reply
#14
Cześć dzień dobry Duży uśmiech

W ciągu tygodnia przewija się przez realm kilkanaście osób. Na classic'u aktywnie nikt nie gra, ale parę osób ma postacie - kto by chciał grać solo na CL xd
Reset był co prawda jakieś 3 lata temu, ale bardzo szybko dogonisz resztę Uśmiech Wystarczy spojrzeć na topkę
Duele oczywiście odbywają się też poza kadrem Język Na turnieje brakuje jeszcze kilku zawodników, ale ostatnio jest nas coraz więcej, więc może.. Duży uśmiech


(05-28-2018, 06:18 PM)PRS Wrote: administracja nie ma zamiaru nic z tym robić z powodu strachu przed utratą graczy i własnego lenistwa
xD
Reply
#15
(05-28-2018, 06:18 PM)PRS Wrote: i administracja nie ma zamiaru nic z tym robić z powodu strachu przed utratą graczy i własnego lenistwa.
Pozdro ;p
Tego się właśnie najbardziej obawiałem.
Szkoda,w takim razie poczekam na jakieś zmiany i biorę sie za szukanie innego miejsca.
Pozdro dla was
Reply
#16
Nic na siłę jak to mówią Uśmiech reset pomoże na tydzień? dwa? i gracze sobie pójdą Język powodzenia w szukaniu Uśmiech
Reply
#17
(05-28-2018, 06:18 PM)PRS Wrote: Cześć. Wyjadaczy alkoholu i innych substancji tutaj jest całe grono, więc bez problemu znajdziesz swoich peers. Ogólnie tutaj tylko gra pvp ma sens. Jak chcesz zacząć, zapraszamy. Dostaniesz itemy i ktoś pomoże ci na pewno w expieniu postaci.
Jeśli chodzi o pvm, daj se spokój. Realm jest przepełniony itemami i hrs od eventów, jest już masa postaci z high lvl i administracja nie ma zamiaru nic z tym robić z powodu strachu przed utratą graczy i własnego lenistwa.
Pozdro ;p

A ja Ci FG wypłaciłem Brutusie. PRS miło, że zachęcasz graczy do grania u nas.
Reply
#18
Siemanko. Jestem tu nowy a w zasadzie wracam po dość długiej przerwie. Próbowałem się zalogować na stare konto ale już nie dało. Planuje aktywnie uczestniczyć w grze . Pozdrawiam Uśmiech Widzę że Help Service nadal istnieje Uśmiech
Reply
#19
siema, jesttem tadzio, szukam kumpli, bo kot mojego ikolegi zdechł 13 lat temu.
lubie mieszać ze sobą substancie psychoaktywne, ale nie naduzywać.
Jezeli chodzi o wykształcenie kierunkowe, to byłem kiierownikiem sklepu, teraz jestem kucharzem, bo nigdy wcześniej nie byłem Duży uśmiech
lubie tez czasem dostać w mordę, szczególnie kiedy przeciwnik jest wiekszy silniejszy i liczniejszy, a ja piłem wódę.
Jezeli chodzi o diablo 2 to bardzo chcialbym podziekować chlopakom za pomoc w rozkreceniu sie.
zawsze chetnie pomoge w diablo, chyba ze ktoś mówi mi, ze wklejenie pliku do folderu jest za trudne, to wtedy max co moze dostać to taxi normal i 2 klejnoty bez skazy na rozruch.
Reply
#20
siemano, kuba jestem
po 12 latach wróciłem do ukochanego d2, chetnie przyjme pomoc w wyfarmieniu mefki Duży uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)