Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Gold - co i jak?
#1
Informacja 
Pewnie zastanawiacie co ma na celu oraz czemu służy system Forum Gold. W tym temacie postaram się wszystko wytłumaczyć.

Za pomocą Forum Gold możecie opłacać usługi na serwerze takie jak zmiana nazwy postaci lub przenoszenie postaci między kontami. Chcemy sukcesywnie powiększać wachlarz dostępnych usług, aby uprzyjemnić wam grę na serwerze. Za pomocą Forum Gold możecie również handlować przedmiotami. 

Jak zdobywać FG? 

Forum Gold można zdobyć wspierając zbiórki charytatywne w serwisie siepomaga.pl. Wpłacacie określoną kwotę na cel, który sami wybieracie. Pola wypełniacie w następujący sposób:

Podpis: <Nick z forum D2Realm>
Słowa wsparcia: D2Realm <dowolne słowa wsparcia>

Po wpłacie pieniędzy na konto zbiórki zamieszczacie w tym temacie post z linkiem do wspartej przez was zbiórki oraz koniecznie zrzut ekranu z waszą wpłatą ze strony zbiórki - pole wpłaty na stronie zbiórki. Po weryfikacji wpłaty przeleje określoną kwotę FG na wasze konto na forum.

50FG --> 5 zł
100FG --> 10 zł
200FG --> 20 zł
500FG --> 50 zł
1000FG --> 100zł

(itd. przelicznik 10FG/1zł)

Określone powyżej zasady obowiązują wszystkich użytkowników, zarówno zwykłych jak i moderatorów i administratorów.

Forum Gold możecie także zdobyć wymieniając przedmioty za FG z innymi graczami.
Reply
#2
Konto : zon
Postać : Hehe
Poziom : 91 = 70FG

Konto : kev
Postać : KeV
Poziom : 95 = 150FG

Dzieki i pozdrawiam
Reply
#3
A co mi tam przyda sieUśmiech

SoftCore:

acc vess1 - vess 94
acc vess2 post tren 96
acc vess3 - winstrol 95
acc vess4 - Jiren 97
acc vess5 - O_o 97
acc vess6 96 lvl
acc vess7 turinabol 95 lvl
acc vess8 beerus 94

Hardcore
vess1 Nicole aniston 89
vess 4 Arrow 90 lvl
Reply
#4
Zaktualizowałem zasady obrotu Forum Gold, ponieważ poprzedni system uznałem za całkiem pozbawiony sensu. Nowe zasady obowiązują od teraz. Komu przepadły darmowe FG to niestety musi się z tym pogodzić.
Reply
#5
Witam jest możliwość zmiany postaci z nierankingowaj na rankingowa za FG?
Reply
#6
(04-02-2020, 07:12 AM)Berserk Wrote: Witam jest możliwość zmiany postaci z nierankingowaj na rankingowa za FG?

Nie ma takiej możliwości.
Reply
#7
Potwierdzenie wpłaty na siepomaga.pl

https://ibb.co/4V8da504s

https://ibb.co/7Yasz6rVg
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)