Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podejzenie o rv i pickita
#1
Witam. chciałbym odrazu wyjasnic dzisiejsza sytuacje. a mianowicie grac ocb razem z black podejzewaja mnie o uzywanie rv albo pickita.
dostalem bana na 2konta i chciałbym zeby ktos zrobil mi testy tylko powiedzial w ktorym folderze zapisuja sie pliki, bo wciskam przycisk print scr na klawiaturze i nie dziala (czy to ze mam w tym przycisku rowniez "Home" cos zmienia?) bo w folderze gdzie gra niemam zadnych zdj...
chciałbym wyjasnic te sprawe poniewaz nigdy niczego nie uzywalem a to ze mam szybkie lapki to swoją droga XD
i chciałbym rowniez dodac ze jestem jednym z niewielu graczy ktorzy graja tylko pvm i pomagam nowym graczom itp.. nawet cala sytuacja miala miejsce na brh ktore organizowalem xd  Troche skoda gdyby tak miala zakonczyc sie moja przygoda z realmem (dawniej acc shmozeh na d2t) wiec jestem tutaj od bardzo dawna. tylko nigdy nie bylo takich cyrkow.

pozdrawiam Uśmiech
Reply
#2
1. Podejrzenia padają też od innych graczy
2. Już Ci kiedyś tłumaczyłem jak gra zapisuje shoty, i że możesz na dowolny hosting wrzucić by link stworzyć
3. Wiem że pomagasz jak możesz, ale to nie umniejsza winy
4. Owszem, były
Reply
#3
Urban znam Cię od dawna , jeszcze ze starego d2t i wiem że notorycznie latałeś na rv. Niedostosowanie się do poleceń moderatora jest równoznaczne z prewencyjnym lokiem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Po drugie tłumaczenie, że nie wiesz, że nie działa jest dziecinne. Masz parę minut na wykonanie testu.
Udawane afczenie podczas próśb testu antyhak oraz przedłużanie samego testu jest strzałem w kolano, a wiem bardzo dobrze , że potrafisz to robić bo sam kiedyś prosiłem Cię o taki test parę razy i go wykonywałeś.

Kazek zadecyduje co dalej z Tobą zrobić.

Pozdrawiam.

P.S  sprawdź jak napisać wyraz "podejzenie" Uśmiech
Reply
#4
Jeśli Black złapał Cię na używaniu rv to bardzo mi przykro ale nie zamierzam cofać jego decyzji. Polecam uczciwą grę.

Punkt z regulaminu:

12. Administracja ma prawo sprawdzać, czy gracz nie stosuje zabronionego oprogramowania poprzez wysłanie do niego w grze prywatnej wiadomości z żądaniem wejścia na kanał lub przesłania zrzutu ekranu z datą oraz godziną.
Reply
#5
No trochę szkoda, i nie zlapał mnie bo nie dałem mu screenów ponieważ ich nie zrobiłem...
Reply
#6
Gdybyś był czysty to byś je zrobił i wysłał mu jak prosił i po problemie.
Reply
#7
(07-23-2018, 06:49 PM)person Wrote: No trochę szkoda, i nie zlapał mnie bo nie dałem mu screenów ponieważ ich nie zrobiłem...

Trochę słaba argumentacja.
Reply
#8
rozmówiłem się z konkurencją , jestem za amnestią , z pouczeniem o tym że kiedykolwiek unikniesz testu jest perm bez dyskusyjny. Decyzja należy do tego kto nałożył karę. Miło że taxujesz, expisz i kręcisz public brh, w którym biorą udział nota bene sami nowi użytkownicy , więc słaby dajesz nam przykład i reklamę więc weź sobie to do siebie i nie rób więcej syfu.
Reply
#9
Niema problemu ogarne jakiś program do robienia screenów i możecie mnie sprawdzać co chwile bo nie mam sobie nic do zarzucenia.
Mam nadzieje ze Black odblokuje mi posta, do Niemiec jadę dopiero pod koniec września wiec mógłbym chwile jeszcze pograć...
Reply
#10
(07-23-2018, 07:06 PM)Horrorshow Wrote: rozmówiłem się z konkurencją , jestem za amnestią , z pouczeniem o tym że kiedykolwiek unikniesz testu jest perm bez dyskusyjny. Decyzja należy do tego kto nałożył karę. Miło że taxujesz, expisz i kręcisz public brh, w którym biorą udział nota bene sami nowi użytkownicy , więc słaby dajesz nam przykład i reklamę więc weź sobie to do siebie i nie rób więcej syfu.

This

Jedna wtopa i leci perm. Możesz już wracać do gry.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)