Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"GRA SŁÓW" - na wesoło !! Konkurs Eventowy !!
#1
Witam wszystkich ponownie,
Oczywistym jest że jutro tj. 21.12.2018 r. odpalony zostanie NIESPODZIEWANY i NIEZAPOWIEDZIANY Event i w związku z tym
będzie sypać dużo sprzętu i pojawi się sporo okazji do udziału w tymże konkursie

Satana Claus ma duży worek stuffu i postanowił nie poprzestać rozdawać prezenty

Przed Wami kolejna szansa na udoskonalenie swojej postaci PvP przez zdobycie dobrych talizmanów
Zasady obowiązujące w tym konkursie są dziecinnie proste:

Należy przy pomocy PERSONALIZACJI z aktu 5 (nagroda za zabicie Nihlathaka)
Stworzyć możliwie najzabawniejsze POŁĄCZENIE nazwy przedmiotu UNIKATOWEGO, SETOWEGO, RZADKIEGO
z imieniem postaci.

PRZYKŁAD :
[Image: Screenshot724.jpg]

Kategorycznie zabrania się tworzyć sentencji które w jakikolwiek sposób mogły by:

- godzić w poglądy polityczne lewe prawe centralne i owalne
- nawoływać do nienawiści rasowej bądź etnicznej
- promować przemoc (wszakże gra jest pełna przemocy Duży uśmiech)
-urazić czyjeś uczucia i/lub przekonania religijne
-zawierać słowa powszechnie uznawane za obraźliwe
- przesadnie dotykać sfery intymnej jednostki ludzkiej

Poza tym wszystko jest dozwolone w granicy zdrowego rozsądku i smaku Oczko

teraz coś o nagrodach... są przewidziane i będą one indywidualnie ustalane z autorem/autorami najlepszych mixów
(małe taliki life/mana, meele charmy, dobre anixy czy torche, oraz wysokie runy)

Z mojej strony mogę tylko podpowiedzieć że chyba najbardziej egzotyczne nazewnictwo spotykane jest w itemach
RZADKICH
tak więc warto się po nie schylić i sprawdzić co tam dziwnego w nazwie nam Diabełek wylosował


Zapraszam i zachęcam wszystkich do zabawy , nie kosztuje to nic wysiłku jak tylko wytaxować postać do aktu V norm z docelowym imieniem Uśmiech

Prosimy o zamieszczanie tutaj swoich pomysłów -  termin do DZIEŃ PO  zakończeniu eventu - później zostaną wybrane najlepsze prace Uśmiech
Jeśli masz więcej pomysłów nie ma problemu - podziel się wszystkimi Duży uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#2
biore udziałUśmiech
Reply
#3
[Image: a81c2bcaee77.png]
Reply
#4
No to i ja coś dorzucę.  Duży uśmiech

[Image: Screenshot006.jpg]
Reply
#5
Słabe , ale zawsze coś Język

Zdjęcie #2
Reply
#6
(01-05-2019, 08:09 PM)Valhalla Wrote: Słabe , ale zawsze coś Język

Zdjęcie #2

heheh dobre raciczki Uśmiech
Reply
#7
Szanowna Komitywa (Ja i Satana Claus) po zebraniu materiału dowodowego nadesłanego w powyższym konkursie ogłasza listę zwycięzców:

#1 Valhalla - za wysiłek i nadesłanie dwóch prac, jedna z nich była tematyczna do świątecznego okresu a druga rzeczywiście zabawna
#2 Lilithil - narzędzie do karania niegrzecznych dzieci , również trafione w okres świąteczny
#3 Vess - gdyby nie fakt, że należało nagrodzić ilość i to że panowie powyżej zrobili coś w świątecznym klimacie choć nie było o tym mowy w poleceniu przyznałbym miejsce pierwsze Duży uśmiech

dla każdego z uczestników a jednocześnie zwycięzcy trafi nagroda - talizman , proszę zgłosić się po odbiór na krainie.

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i udział w konkursie.

Dla ostudzenia ciekawości publikuję wylosowane z worka nagrody :
#1 Valhalla z racji że gra javką - java skiller 34 hp
#2 Lilithil dla wzmocnienia swojej blizzki - cold skiller 28hp
#3 Vess na swoją FB sorc - fire skiller 24 hp
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#8
Hehe liczy się zabawa dzięki teraz możesz ten gryfny torch sorc mi sprzedać
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)