Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie moge sie zalogowac
#1
witam stworzylem konto tutaj nie moge zalogowac sie do gry czy może ktoś zrobić to za mnie bo juz nie mam sily co chwile pisze ze login jest zajety a mam ten co tutaj Luki230389 jesli jest ktos w stanie mi pomóc stworzyc konto do gry z jednąpostacią prosze podeslać mi login i hasło do gry na maila pożniej hasło zmienie z góry dzieki mój mail to lukaszpandyra@op.pl Login chciał bym miec podobny Luki230389 albo Lukiii2303899 cos w tym stylu dziekuje za pomoc
Reply
#2
Sprawdź czy aby na pewno łączysz się z naszą krainą.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#3
(02-23-2019, 10:39 PM)Luki230389 Wrote: witam stworzylem konto tutaj nie moge zalogowac sie do gry czy może ktoś zrobić to za mnie bo juz nie mam sily co chwile pisze ze login jest zajety a mam ten co tutaj Luki230389 jesli jest ktos w stanie mi pomóc stworzyc konto do gry z jednąpostacią prosze podeslać mi login i hasło do gry na maila pożniej hasło zmienie z góry dzieki mój mail to lukaszpandyra@op.pl Login chciał bym miec podobny Luki230389 albo Lukiii2303899 cos w tym stylu dziekuje za pomoc

Ja również nie moge sie zalogować mimo że konto posiadam.
Za każdym razem kiedy wpisuje hasło mam komunikat że jest nieprawidłowe mimo iż jest prawidłowie Niezdecydowany
Reply
#4
Luki raczej łączył się z inną krainą, dla Ciebie zostało nadane nowe hasło masz je na skrzynce. Jeżeli pojawia się taki komunikat to najwyraźniej jest nieprawidłowe Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)