Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
botowanie
#1
prewencyjny lock dla kont:
monika9791
monika9791-1
patrys1000
kusio100

+ ipban

wszystkie konta pochodza z 1 IP
#2
Szkoda, gość chociaż sztuczny tłok robił Duży uśmiech
#3
Witam
A może tak by się ktoś zastanowił gramy w trzy osoby z jednego IP bo korzystamy z tego samego internetu.Mam dwóch braci to już nie wolno pograć razem gdyż posiadamy to samo IP jakaś żenada.....nie ma to jak od razu dać bana a nie próbować wyjaśnić zaistniałej sytuacji.Potem nie ma co się dziwić że na takich serwerach gra mało osób bo to jakaś żenada....Nawet do głowy by mi nie przyszło że ktoś pomyśli że to jedna osoba gra na tylu kontach jednocześnie.Super serwer naprawdę...brak słów

No fakt,nie zgłosiliśmy na początku że będziemy grac z tego samego IP ale przecież można wyjaśnić sytuacje a nie od razu nas banować.Jeżeli da się to jakoś naprawić to będziemy wdzięczni.
#4
Gracie na grach z hasłami, nie odzywacie sie na ann/whisp, wspólne IP, multi konta...
Jest napisane prewencyjny ban do wyjaśnienia.
#5
Na grach z hasłami przerzucamy itemy a nie pamiętam komendy do odpowiedzi na szept.Gramy w otwartych grach po upomnieniu od innego moderatora
#6
Jeszcze są kusio100-1 i patrys1001.
Kilka razy zwracałem uwagę w sposób zartobliwy i groteskowy.. Miałem nadzieję że się zresocjalizujesz - jest jeszcze parę innych kont którymi się trzeba zająć.
[Image: 1640782459.jpg]
#7
Pisałam w wiadomości priv o tych kontach każdy z nas ma po dwa konta jedno do gry drugie na itemy ostatnio była jakaś dyskusja na czacie można się było zorientować że nie jesteśmy botamiUśmiech
#8
Poczekamy na Kazika, Horror od pewnego czasu też Was obserwuje.
#9
Wystarczyło zgłosić te konta z jednego IP i nie było by problemu tak?
#10
Wyjaśnijcie mi powiązanie IP z kontem g2xod. Multi accs to najmniejszy Wasz problem ^^ Tak jak pisałem poczekamy na Kazia, póki co blokada prewencyjna


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)