Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z postacia
#1
siema, mam taki problem z 1h temu wszedlem swoja postacja laskcamel na gre i druga speedcamel na gre i wszystko bylo dobrze po wylaczeniu gry i wlaczeniu od nowa postac laskcamel wchodzi i dolacza do gry a speedcamel nie moze ani zalozyc ani dolaczyc do gry ;/ postacie znajduja sie na koncie laskcamel, prosze o pomoc
Reply
#2
. Problem taki to norma gdy grasz dwiema postaciami z jednego acc po wyjściu z gry ta która logował się jako pierwsza jest wyrzucana z serwera do okna wpisywania hasła. Najlepiej poproś o wykonanie usługi przeniesienia jednej postaci na drugie konto domyślnie utwórz laskcamel2. Grając z różnych acc unikniesz tych niedogodności. Możesz posiadać wiele postaci na jednym koncie mułów itd ale sęk w tym by jednocześnie nie grać kilkoma postaciami znajdującymi się na jednym koncie.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#3
OK, poprosie a teraz nia nie bede mogl grac ?

Po przenieseniu postaci bedzie ok ?
Reply
#4
Jak na moje to gs zablokował ci postać, sam tak czasami mam. Za kilkanaście godzin powinna normalnie działać
Reply
#5
kurde ciagle to samo;/
Reply
#6
Witam
Mam podobny problem tylko że ja nie wchodziłam do gry dwiema postaciami z tego samego acc.Nie mogę stworzyć ani dołączyć do gry soską ani aską inne postacie działają ok.To są postacie którymi głównie gram może stworzyłam zbyt dużą liczbę gier w ciągu jakieś określonego czasu?Latałam po klucze więc gry były krótkie może to jest przyczyna?Proszę o pomoc...
Reply
#7
Monika9791 masakra ja nadal nie moge wejsc juz prawie 12h minelo i nic ;/ pomoze ktos ?!
Reply
#8
Czekam cierpliwie na odpowiedź albo na cud może coś się ruszyJęzyk
Reply
#9
@Jutro o 5 rano po resecie GS'ów wasze postacie się odwieszą.
Reply
#10
no i jest 7:42 dnia nasteptnego a postac jak nie dzialala tak nie dzialala ;/ co jest grane
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)