Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prewencyjny ban
#1
Ban dla acc monisia, kusio, patrys oraz pochodne.

Podejrzenie o używanie programów trzecich aka zakazanych.
#2
Czyste zainstalowane Diablo
+ patch i mh z waszej strony
#3
(12-17-2019, 11:07 PM)remor696 Wrote: Ban dla acc monisia, kusio, patrys oraz pochodne.

Podejrzenie o używanie programów trzecich aka zakazanych.
A udowodnione !?
#4
Nie wykonaliście testu, tłumaczenie, że komenda time nie działa z mh oraz nagłe przypadkowe wywlenie z gry....


(12-17-2019, 11:13 PM)kusio100 Wrote:
(12-17-2019, 11:07 PM)remor696 Wrote: Ban dla acc monisia, kusio, patrys oraz pochodne.

Podejrzenie o używanie programów trzecich aka zakazanych.
A udowodnione !?
kusio aka sławek1975 aka nuf czy tam patryś, czytaj powyżej
#5
Wywala mnie prawie co grę to strony logowania ale że co przez sekundę wszystko powyłączałam??
#6
Prewencyjny ban będzie, dopóki Kaziu się nie pojawi i nie sprwdzi pewnych rzeczy.
#7
Cały czas nas sprawdzacie. Sami chyba nie wiecie co chcecie. Nic Wam nie pasuje. Nie chcecie naszej obecności to dobrze nie musimy grać na waszym serwerze. To co robicie to jest chore

Polecam wszystkim graczom Diablo wasz serwer.
#8
Chore jest to, jak zwinnie się zawsze tłumaczycie.
#9
Bo nie mamy po 12 lat jak małe dzieci.Nie będziemy już się więcej tłumaczyć bo uważam że nie mamy z czego.Wy wiecznie nas sprawdzacie więc nas do tego zmuszacie ale to chyba jak walka z wiatrakami.Dacie trochę pograć w spokoju i znowu coś wam nie pasuje szkoda czasu na taki serwer bo nie wiadomo kiedy zaraz bana się łapie.

To chyba Wy macie po naście lat i słownictwo kolegi cytuje,,zamykamy burdel,,naprawdę to jest żałosne a rozmawiacie z dorosłymi ludźmi.

Tak do Twojej wiadomości to mamy po 40 lat i gramy z synem bo trójka rodzeństwa wydaje się wam dziwna.Teraz dopiero możecie sobie myśleć co chcecie o Nas ale są dorośli ludzie którzy tez lubią pograć sobie w gry relaks po ciężkim dniu pracy.Nie mówiłam tego wcześniej bo dla niektórych mogło by to wydawać się śmieszne bo z reguły graja tu tylko dzieci i wy pewnie też do nich się zaliczacie.Więc dziękujemy Wam za miłe przyjecie nas do grona waszych graczy.To na tyle w tym temacie.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)