Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z lagami
#11
U mnie raczej wszystko ok. Od kilku dni co prawda regularnie łapię 10-sekundową zwiechę raz na parę godzin, ale zwalałbym to na swój internet. Nie przeszkadza mi to specjalnie, więc nie zwracam nawet uwagi, na którym gs.
Reply
#12
Dobra, zmieniłem komputer i w końcu mogłem uruchomić MH bez błędów. Nie wiem dlaczego na WiFi jest gorzej. A może wszystko usprawnia MH. Tak czy inaczej dzięki za pomoc. Zaczynam młócenie Uśmiech
Reply
#13
Od paru dni są jakieś dziwne zwiechy, zawiesza wszystko przy wchodzeniu i wychodzeniu z gier, przy logowaniu na realm, przy powrocie do widoku konta żeby zmienić postać, czasem w grze.

Chyba faktycznie ludzie rzucili się na internet jak na papier toaletowy xd
Reply
#14
U mnie podobnie od paru dni tak średnio 1-2 na grę wyświetla się komunikat TWOJE POŁĄCZENIE ZOSTAŁO PRZERWANE. Po tym jak próbuję założyć grę od nowa wyświetla mi że jestem w kolejce oczekujących ale lobby gier jest puste.
Reply
#15
A czy możecie stwierdzić, którego GSa dotyczy problem?

Gdy ja się loguje to wszystko śmiga, więc ciężko mi stwierdzić gdzie leży problem.
Reply
#16
(04-04-2020, 09:42 AM)kaziu Wrote: A czy możecie stwierdzić, którego GSa dotyczy problem?

Gdy ja się loguje to wszystko śmiga, więc ciężko mi stwierdzić gdzie leży problem.

Takie komunikaty jakie widzi @Berserk akurat u mnie się nie pojawiają. Zwiechy występują na wszystkich gs-ach, myślę, że może chodzić o przeciążenie sieci. Nie mam tylko pewności, czy u mnie czy po stronie gs-ów leży wina. Internet sam w sobie śmiga mi bardzo dobrze.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)