Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bugowanie Etheryków
#1
Nie wiem co jest grane, próbnie podziurawiłem dwa pancerze i nic się nie zbugowało. Ktoś ogarnia co mogło się stać? Mam kolejny eth pancerz do podziurawienia. Czy ktoś spróbuje na ochotnika zbugować?
Reply
#2
Nie buguje się starą metodą w kostce ( tal thul perf topaz czy ametyst) ? czy jakoś tak to szło;

Szukasz sobie zbroi eterycznej 0/4 z poprawioną obroną 10-15 % najlepiej, ma to wpływ na efekt końcowy jaki def osiągnie forti. Bez Ed szkoda robić w mojej ocenie Uśmiech
Jeżeli nie ma dziur to robisz je u larzuka.

Składasz w niej słowo Kamień Shael + Um + Pul + Lum

Wkładasz do kostki dajesz Scroll TP + Hel = czyścisz arm

ponownie składasz w niej Kamień Shael + Um + Pul + Lum

Wkładasz do kostki dajesz Scroll TP + Hel = czyścisz arm

Trzecie podejście to składasz docelowy arm czy to Kamień czy Forti. Wyżej def nie wzrośnie. Mając arm 15 ed dostaniesz forti 6,4k po tym zabiegu.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#3
A jak się buguje tarcze i  hełmy ??
Reply
#4
Podobnie jak zbroje, zależnie jakie RW chcesz finalnie osiągnąć,
cały żart polega na tym aby dwa słowa runiczne którymi będziesz bugował miały w swoich bonusach +% poprawionej obrony.
Np w przypadku tarczy - na 4 soc, jedynym słowem które zawiera %ed na 4 dziury jest Wygnanie, więc chcąc zrobić sobie dobre Exile na pala, musisz dwa razy wcześniej wyczyścić exile Uśmiech żeby osiągnąć turbo defa.

Jeśli chodzi o hełmy to analogicznie zależnie czy celujesz w 2 soc czy 3 soc, robisz wcześniej 2 x jakiekolwiek RW które ma +% poprawioną obronę.

I ta sama sytuacja, zaleca się robić z itemach z ED. Najlepiej 15 % Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#5
Chyba, że mowa o unikatach. Wtedy wrzucasz dowolną runę w eth przedmiot i helujesz dopóki nie przestanie się zwiększać def. Tylko żeby unikat się zbugował, musi mieć mod "x% poprawiona obrona".
Reply
#6
To teraz wszystko jasne
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)