Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tożsame IP
#1
Prewencyjny lock dla kont :

nekro3482
cudny
sirclaq

Proszę o wyjaśnienie sytuacji, nie zostało zgłoszone wspólne IP, a ponadto kolega oświadczył że to długa historia rodzinna i konta notabene należą do różnych osób.

Chcę tylko zaznaczyć że user nekro3482 jest z nami już od dawna, za to cudny i sirclaq to chyba w miarę nowe twory.


Dodam tylko że mamy chyba jakieś szczęście do tych rodzinnych rozgrywek Duży uśmiech
była już monika9791, patrys1000 i kusio100, mama z dziećmi

teraz mamy kuzynów na tacy.

https://d2realm.net/showthread.php?tid=3

odsyłam do regulaminu

punkt 2 i 8 postanowień ogólnych

punkt 4 kategorycznie zabrania się
[Image: 1640782459.jpg]
#2
Nie rozumiem tematu pozwoliłem się dogadać nekro za moje gc light bo nikt nie ma nic ciekawego offer za trape, na grze o której wspomniałeś byłem zalogowany ja i on. Nie ma w regulaminie że nie mogę dać komuś gc light 39 hp, rozumiem że to samo gc oferowałem ja i on i to zrobiło wątpliwości, rozdaje gcki, itemy, enigme dałem bo nie ma nic na trapsin bo odróżnieniu od d2 trade na którym grałem 12 lat temu nie ma tylu zbieraczy i ciężko coś fajnego na trape dorwać a podstawowe eq mam.

Rozdaj te itemy co mam na trapie i na mulach i odblokuj necro ja nie musze grać i nie rob ze mnie pośmiewiska bo mam trochę lat na karku i sobie na to nie pozwole
#3
Ludzie którzy mają "trochę lat na karku" legitymują się powściągliwością. Nikogo nie ośmieszam, napisałem Ci grzecznie 3 dni temu, dzisiaj ponownie objaśniłem jak się mają sprawy. Do czasu wyjaśnienia pozostają zablokowane, kilka godzin czy jeden dzień bez gry chyba dorośli ludzie potrafią przeżyć? Trochę ogłady przyjacielu.
[Image: 1640782459.jpg]
#4
(05-13-2020, 11:08 AM)Horrorshow Wrote: Ludzie którzy mają "trochę lat na karku" legitymują się powściągliwością. Nikogo nie ośmieszam, napisałem Ci grzecznie 3 dni temu, dzisiaj ponownie objaśniłem jak się mają sprawy. Do czasu wyjaśnienia pozostają zablokowane, kilka godzin czy jeden dzień bez gry chyba dorośli ludzie potrafią przeżyć? Trochę ogłady przyjacielu.
Temat powiazań ip to mogę tylko tyle w temacie powiedzieć konta necro i cudny, gramy tylko my ani ja nie loguje się na jego konto ani on na moje, nikogo tutaj nie oszukuje punkt 4 regulaminu. Sirclarq to muly udostępniłem necro kuzynowi hasło jak by potrzebował coś kupić w temacie regulaminu nie doczytałem wątku o nielegalności dzielenia konta, pkt 8 jak czytając regulamin zrozumiałem że trzeba zgłaszać jak grają 2 rożne osoby z 1 kompa, takie pkty w regulaminie miałem na d2trade i musiałem to zgłaszać, tutaj mój błąd poszła by informacja w odpowiednim dziale. W kwestii powściągliwości jak byś darował sobie temat porównywania mnie do jakichś kont to było by na spokojnie.

(05-13-2020, 09:38 AM)Horrorshow Wrote: Chcę tylko zaznaczyć że user nekro3482 jest z nami już od dawna, za to cudny i sirclaq to chyba w miarę nowe twory.


Dodam tylko że mamy chyba jakieś szczęście do tych rodzinnych rozgrywek Duży uśmiech
była już monika9791, patrys1000 i kusio100, mama z dziećmi

teraz mamy kuzynów na tacy.

 
Wcale mnie nie ośmieszasz, to po co ten wątek coś wnosi jakieś ważne informacje bo nie rozumiem.
#5
Przepraszam jeżeli Cię to uraziło, modus operandi jest zaskakująco podobny. Tam również buntowniczo zajął/zajęła stanowisko "wcale nie muszę tu grać, jeżeli mnie nie chcecie". Po prostu poczekaj do wyjaśnienia, a to co napisałeś przed momentem jest kwintesencją tego co powinieneś zrobić od razu.
Dołączając należy zapoznać się z regulaminem, nieznajomość go nie zwalnia z odpowiedzialności; od zawsze zaleca się tożsame konto na forum i na krainie z dodatkami porządkowymi w postaci cyfr i liczb aby uniknąć nieporozumień i w razie problemów z logowaniem po upływie jakiegoś czasu można łatwo kogoś zidentyfikować i pomóc mu odzyskać hasło chociażby.

mniej więcej tak to wygląda

https://d2realm.net/showthread.php?tid=258
[Image: 1640782459.jpg]
#6
Dobra żeby nie spamować nowym tematem jak wyjaśnicie sprawę dajcie znać jak to wygląda. Zgłaszam sirclaq jako wspólne konto na potrzeby handlu bo pracuje w systemie 12 godzinnym i nie chce żeby mi jakaś okazja zwiała. Konta nekro3482 i cudny pozostają osobno jak były. Pozdrawiam


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)