Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
We got a big error here..
#1
Witam. Chciałem sobie pograć na waszym serwerze jednak przy wchodzeniu na wasz serwer dostaje powyższy błąd i gra sie crashuje. Dodam, że single player oraz bnet loguje się normalnie. Problem występuje tylko przy logowaniu na bramke D2Realm. Miał ktoś może podobny problem ?
Reply
#2
Jeżeli masz porównanie że logujesz się na battlenet tzn ze nie wgrałeś naszej bramki prawidłowo, po wykonaniu wszystkich czynności zgodnie z instrukcją nie masz możliwości połączenia się z battlenetem, tylko z d2realm.

Jeżeli do tej pory grałeś na innym serwie lub battlenecie najlepiej wyczyść pliki rejestru zrób reinstall i połącz się według instrukcji a na pewno zatrybi.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#3
(07-11-2020, 12:23 PM)Horrorshow Wrote: Jeżeli masz porównanie że logujesz się na battlenet tzn ze nie wgrałeś naszej bramki prawidłowo, po wykonaniu wszystkich czynności zgodnie z instrukcją nie masz możliwości połączenia się z battlenetem, tylko z d2realm.

Jeżeli do tej pory grałeś na innym serwie lub battlenecie najlepiej wyczyść pliki rejestru zrób reinstall i połącz się według instrukcji a na pewno zatrybi.

Jednak jestem pewien, że wgrałem ją prawidłowo. Porównanie mam takie, że po wgraniu waszej bramki przez Gateway Editor, mam w menu gry wybór i jeżeli wybiorę bnet (eu) to gra się łączy i zaczyna pobierać update. Gateway editor po wybraniu Detect Gateway na waszej bramce łączy się normalnie jednak klient gry wywala błąd. Nie mam za bardzo możliwości pomyłki przy wgraniu bramki bo instrukcja jest dość prosta. Reinstall robiłem już kilkukrotnie i problem występuje za każdym razem.
Reply
#4
Odinstaluj, wyczyść rejestr z battlenetowych pozostałości i zainstaluj. Ustaw zgodność uruchom jako admin i pal z loadera w okienku.

Ten błąd jest dość częsty i był omawiany trochę w tym temacie :
https://d2realm.net/showthread.php?tid=302

Ja to mam tak że czasem 2-3 x uruchamiam ponownie kompa bo mi nie chce zadziałać. Dodam tylko że korzystam z wirtualnego dysku z grą.
Rozwiązaniem dla kogoś tam było pobranie gry od nas z forum, nie wiem czy to ma większe znaczenie.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#5
Szczerze mówiąc to zanim założyłem ten temat przeglądałem wiele for w tym i to tutaj i jeszcze nie znalazłem rozwiązania. Pobrałem wszystkie pliki i patche z tego forum i zauważyłem nawet że inne serwery mi się normalnie odpalają. Problem jest gdy chce wejść na ten konkretny. Loader sie uruchamia, klikam battle.net na bramce d2realm i gra sie crashuje. Jak wspominałem wcześniej single player i reszta działa normalnie na tej kopii. Tylko ten serwer wywala błąd. No nic, próbuje dalej.
Reply
#6
Zwykle zestaw naprawczy w postaci czyszczenie rejestru reinstall itd pomagają podczas gdy nadal łączy z inną krainą lub nie chce się łączyć z tą. Do tej pory wszystkim chyba pomagało, może ten przypadek jest krytyczny po prostu; podziel się informacją jeżeli uda Ci się temu zaradzić. Może to jakaś zależność od systemu który masz na kompie, ale tu się nie popisze bo używam poczciwego win7, i o nowszych nie mam pojęcia i ich bolączkach.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#7
(07-11-2020, 01:23 PM)ADISS Wrote:
(07-11-2020, 12:23 PM)Horrorshow Wrote: Jeżeli masz porównanie że logujesz się na battlenet tzn ze nie wgrałeś naszej bramki prawidłowo, po wykonaniu wszystkich czynności zgodnie z instrukcją nie masz możliwości połączenia się z battlenetem, tylko z d2realm.

Jeżeli do tej pory grałeś na innym serwie lub battlenecie najlepiej wyczyść pliki rejestru zrób reinstall i połącz się według instrukcji a na pewno zatrybi.

Jednak jestem pewien, że wgrałem ją prawidłowo. Porównanie mam takie, że po wgraniu waszej bramki przez Gateway Editor, mam w menu gry wybór i jeżeli wybiorę bnet (eu) to gra się łączy i zaczyna pobierać update. Gateway editor po wybraniu Detect Gateway na waszej bramce łączy się normalnie jednak klient gry wywala błąd. Nie mam za bardzo możliwości pomyłki przy wgraniu bramki bo instrukcja jest dość prosta. Reinstall robiłem już kilkukrotnie i problem występuje za każdym razem.

Odinstaluj d2, wrzuć pliki realmowe i łącz się z realmem zgodnie z instrukcją.
Nie loguj się na bn bo tam jest nowszy patch. Jeśli pobiera ci aktualizację, pliki w folderze d2 automatycznie zamieniają się na nowsze. Czyste d2, mod realmowy, loader, bramka i będziesz mógł grać. Najlepiej w ogóle pobrać czyste d2 z forum, w swoim możesz mieć zawsze pozostałości po nowszym patchu, które mogą tworzyć problemy.
Reply
#8
Mam dokladnie teraz ten sam problem co glowny autor tego tematu.
Najlepsze jest to, ze nic nie robilem z folderem z gra od ostatniego grania (pare miesiecu temu).
Podmienilem w rejestrze nowe IP servera.
Ogolnie tak jak autor, single player dziala. Error wyskakuje przy probie polaczenie z serverem i jak wyskakuje okno: Sprawdzanie wersji.
Wgralem ponownie pliki z forum, ale bez sukcesu.

PS. Dodam, ze nawet pobralem diablo2 z ponizszego dzialu (https://d2realm.be3.ovh/showthread.php?tid=5) i rowniez ten sam blad.

Any ideas?
Reply
#9
https://d2realm.be3.ovh/showthread.php?tid=563
Reply
#10
Niestety, ale nic z tego nie pomoglo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)