Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dziwne kolorki
#1
udało mi się wywalczyć żeby uruchamiało się na pełnym ekranie ... problem jest w dziwnych kolorkach. czasem przez krótką chwile jest normalnie a po chwili albo od razu gra jest naćkana dziwnymi kolorowymi kropkami.

help
Reply
#2
kiedyś też mialem podobny przypadek. pomagało wyjscie z gry i ponowne wejście. całkiem sprawę rozwiązało gra w okienku
Reply
#3
Potwierdzam że takie cuda też mi się zdarzały i to tylko i wyłącznie podczas gry na full screen. Gdy zaczniesz korzystać z loadera o którym wspomniałem Ci w innym temacie, przekonasz się że gra w trybie okna jest dużo wygodniejsza. Instrukcja jak to uczynić by działało jest chyba w temacie dotyczącym połączenia z serwerem. Jeżeli nie wiesz o co chodzi, ktoś Cię na pewno oświeci via pm lub na serwie.
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#4
rozumiem że podczas modyfikowania klienta gry zostały dołożone niestandardowe barwy które oryginalnie nie występują w d2?

wiem co to loader i umiem odpalić w oknie ... w oknie dużo mniej ale tez występują dziwne kolorowe kropeczki
Reply
#5
naprawiłem. ale nie pytajcie jak ... bo nie wiemUśmiech

ok powiem co zrobiłem.
1. uruchomiłem gre jak zwykle ... odrazy te dziwne kolorki
2. alt+tab ... opcje grafiki na windowsie ... otworzyłem
3.zadzwonił tel. wiec jakoś odruchowo zamkłem te opcje.
4. wróciłem do gry i okazało się że problem przestał występować całkowicie.\

kiedyś naprawiłem bratu kompa przenosząc go przez płot ... tak rozebranie i złożenie nie pomogło a płot i owszemUśmiech
Reply
#6
Odpal diablo i zamknij w procesach explorer.exe Potem po grze trzeba wejść w menager zadań plik -> uruchom nowe zadanie i wpisz explorer.exe
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)