Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MH i brak dropa
#1
miało być relaksujące a jest wk...

czy w MH jest jakaś opcja która ukrywa 100% dropa na glebie? bo u mnie jest włączona ... słyszę jak drop upada ale nic nie widać i nic nie da się podnieść
#2
wciśnij + na numerycznej
#3
dziękiUśmiech
#4
W opcji mh możesz ustawić opcje filtru co Cię interesuje żeby Ci pokazywało. Ale teraz nie pamiętam jak to się robiło Język
#5
no właśnie ... przydałby się ktoś kto by trochę podpowiedziałUśmiech najlepiej na discordzieUśmiech ... tyle że u was na discordzie zawiało starym domem w którym od wieków nikt nie mieszkaUśmiech
#6
(09-30-2020, 12:08 PM)Alojz0N Wrote: no właśnie ... przydałby się ktoś kto by trochę podpowiedziałUśmiech najlepiej na discordzieUśmiech ... tyle że u was na discordzie zawiało starym domem w którym od wieków nikt nie mieszkaUśmiech

Mogę pomóc z MH, i ogarnięciem itemów które mają być widoczne, spróbuję wejść w weekend na serwer Duży uśmiech

Mogę również podesłać swoje cfg z MH, tylko nie wiem czy podejdzie Ci moje item cfg Uśmiech.
#7
fajnie by było gdybyś się pojawił na discordzie w weekendUśmiech
albo terazUśmiech
#8
Na disco bywamy rzadko w ostatnim czasie Uśmiech ale w niedzielę popołudniu mogę wpaść
[Image: 1640782459.jpg]
#9
no właśnie widzę że bywacie rzadko ... to przecież wymaga niesamowitego wysiłku i jest heroicznym wydarzeniem w życiuUśmiech
a może wy się po porostu wstydzicie odezwać do obcej osoby?Uśmiech
nie pojmuje.
dla mnie discord jest jak drugi telefon. ułatwia życie. ostatnio ktoś mi coś tłumaczył w grze na czacie ... cież to k... była męczarnia i jeden wielki stek nieporozumień i niedopowiedzeń i k... gigantyczna strata czasu.

wyjmijcie kołki z zadów plz
#10
Jak znajdę czas to pewnie zajrzę. Swego czasu używaliśmy sporo.. Raczej na pvp bo gra która ma tyle lat.. No mało kto potrzebuje tutoriala w questach lub robieniu runę words Oczko jak ktoś noob to arreat summit i uczyć się Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)