Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z grafika
#1
Cześć
pojawił się u mnie problem z grą.
Wszystko było ok do czasu, kiedy próbowałem połączyć się z BN (zmieniłam bramkę z d2realm na europe).
pobrała mi się jakaś aktualizacja i od tego czasu grafika jest ciemniejsza i laguje mi jak wchodzę w grupę potworków.
przeinstalowałem grę, próbowałem różnych ustawień graficznych, ale bez zmian.
Macie jakieś pomysły, bo nie da się grać na takich lagach.
Z góry dziękuję za pomoc.
Reply
#2
Odpalił się bnupdate, bo na bn obowiązuje inny patch. Do gry na realmie używaj d2 i plików z forum, a BN odpalaj sobie z innego D2 w osobnym folderze.
Reply
#3
Ale po przeinstalowaniu gry dalej mam ta samą sytuację.
Reply
#4
Ale zostały pliki śmieciowe gry i robią się jaja. Usuń diabła i wszystko z nim związane. Wyczyść rejestr. Postaw gre na nowo w jakimś innym folderze.
Reply
#5
Jak wyczyścić rejestr?
Bo usuwałem wszystko związane z D2 i instalowałem w innym folderze i dalej dupa.
Reply
#6
- Usuń D2
- Ściągnij WiseCare365, wyczyść komputer ze śmieci
- Ściągnij D2 z forum i wypakuj do docelowego folderu, wklej patch realmowy. Ofc musisz ustawić wszystkie zgodności w mh i loaderze.

I będziesz miał dokładnie takie D2 jakie być powinno.
Jak dalej będzie jakiś problem to spoglądałbym w kierunku ustawień komputera, ew. przywrócenia systemu etc.


Na D2 z innego źródła niż forum już dawno nie pracowałem, ale jak chcesz na takim grać, to po zainstalowaniu nie uruchamiaj w ogóle D2, tylko najpierw podmień pliki na realmowe i ustaw wszystko zgodnie z instrukcjami.
Reply
#7
(03-15-2021, 10:52 AM)PRS Wrote: - Usuń D2
- Ściągnij WiseCare365, wyczyść komputer ze śmieci
- Ściągnij D2 z forum i wypakuj do docelowego folderu, wklej patch realmowy. Ofc musisz ustawić wszystkie zgodności w mh i loaderze.

I będziesz miał dokładnie takie D2 jakie być powinno.
Jak dalej będzie jakiś problem to spoglądałbym w kierunku ustawień komputera, ew. przywrócenia systemu etc.


Na D2 z innego źródła niż forum już dawno nie pracowałem, ale jak chcesz na takim grać, to po zainstalowaniu nie uruchamiaj w ogóle D2, tylko najpierw podmień pliki na realmowe i ustaw wszystko zgodnie z instrukcjami.

Niestety, zrobiłem wszystko i dalej laaguje ;(
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)