Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podejrzenie - gracz używający bot'a
#1
Kciuk w górę 
Witam Wszystkich graczy,

Niestety mam dziś dość nieprzyjemną informację dla Was. Pojawiły się podejrzenia w stosunku do jednej osoby z naszego niewielkiego grona o używanie bota. Na razie nie będę zdradzał kto to jest dopóki nie będę miał 100% pewności. Póki co dysponuje materiałami, które są na tyle "ciężkie", że postanowiłem tutaj o tym napisać.  Podkreślam, iż to że jest nas mało to wcale nie znaczy, że nikt nie zwraca uwagi na to co się dzieje. Na mniejszych serwerach jest to jeszcze bardziej zauważalne niż na dużych. 
Przypominam, że używanie wszelkich botów grozi perm ban. Jeśli widzicie, że "coś" się dzieje zgłaszajcie to administracji.
Obowiązuje  zakaz zakładania gier na hasło (oprócz robienia UT, bicia DC - w tych wypadkach należy odpowiadać na PM moje lub innych graczy)!
Reply
#2
jak dla mnie nie jest to podejrzenie , tylko czysty dowód, nie mniej jednak dla dobra małego grona przymknijmy oko i powiedzmy, że większość dóbr posiadanych pochodzi z tego eventu , który dopiero się rozpoczął. Poza tym fajnie że ma się "skill". Ciśnie się żal i rozpacz, ale jak tak wyglądają stare gwardie z d2t czy skąd tam to trochę słabo , a tak się cieszyliśmy że jakieś legit pvp pcl rusza Uśmiech
Reply
#3
(06-23-2017, 09:17 PM)Horrorshow Wrote: jak dla mnie nie jest to podejrzenie , tylko czysty dowód, nie mniej jednak dla dobra małego grona przymknijmy oko i powiedzmy, że większość dóbr posiadanych pochodzi z tego eventu , który dopiero się rozpoczął. Poza tym fajnie że ma się "skill". Ciśnie się żal i rozpacz, ale jak tak wyglądają stare gwardie z d2t czy skąd tam to trochę słabo , a tak się cieszyliśmy że jakieś legit pvp pcl rusza Uśmiech

Wg mnie każdy kto zakłada gry na hasło i nie odpowiada na PM jest podejrzany i zasługuje na bana. Choć przyznam, że zawsze to przykre gdy "dobry" gracz dostaje bana za taką głupotę. Przecież nie trzeba mieć perf stafu żeby dobrze się bawić.
Reply
#4
(06-23-2017, 09:17 PM)Horrorshow Wrote: Poza tym fajnie że ma się "skill". Ciśnie się żal i rozpacz, ale jak tak wyglądają stare gwardie z d2t czy skąd tam to trochę słabo , a tak się cieszyliśmy że jakieś legit pvp pcl rusza Uśmiech

Dzisiaj jak wroce to zagram z Toba jaki Duel bedziesz tylko chcial porobie Ci wszelakie testy i screeny o jakich tylko sobie pomyslisz i sie przekonasz jak jest naprawde,darowalbys sobie taki pseudohejt.To ze ktos jest lepszy od Ciebie nie oznacza ze oszukuje i ma zhackowany monitor.Reszty posta nie zamierzam komentowac bo w innym temacie juz na to odpowiedzialem i dalej bede to wyjasnial na realmie z kaziem.
Buziaki Oczko
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)