Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
god-pal2 - ban konta
#1
Konto god-pal2 zostaje od dziś zablokowane ze względu na podejrzenia odnośnie używanie bot'ów. Jako dowody zamieszczam screeny:

http://savepic.ru/14442163.jpg
http://savepic.ru/14428851.jpg
http://savepic.ru/14426803.jpg
http://savepic.ru/14420659.jpg
http://savepic.ru/14419635.jpg

Chyba to co jest na screenach nie wymaga jakiegoś głębszego tłumaczenia.
Reply
#2
Ja tylko dodam, że nie wiem kto używał bota i kto ma dostęp do tego konta, ale jesli noof, to powiem jedno. Szkoda, bo mówiłeś że w grze pvp itemy się nie liczą, tylko skill ;p Jak widać jednak parcie na itemy przeważyło.
W głębokim poważaniu mam taką grę. To nie jest jebany bn.
Reply
#3
hej, ja dzisiaj wracam do domu to wejde na realm i bedziemy wyjasniac sobie ta sytuacje.
z tego co pamietam to na god-pal2 jest i byl smiter pvp wiec nie wiem jak ktos nim mogl latac botem.
posprawdzajcie dokladnie logowania i adresy ip choc szczerze watpie w to ze ktokolwiek kto mial dostep do tych kont mial taki pomysl.
postacie od dawna sa ubrane i gotowe do gry a haerow lucek manu i ja mamy z 2 muly wiec to glupie by bylo nawet Uśmiech
Reply
#4
oczywistym jest ze chcąc mieć wyexpionego smita, lata się nim jako hammerem bo jest szybciej i można coś podropić ,podobnie bowke chyba nie expisz do 96 bedac bowka na leechu tylko sobie pykasz javką tak by było łatwiej i coś dropić. Manu i Lucek może razem mają mula hrków,w rozumowaniu bn (hr = ber +) bo spędzili kilkanascie miesiecy grajac tu , ale Ty, zabierając się od razu za tworzenie charów pvp stałeś się co najmniej podejrzany, co najwyżej możesz im je przeliczać, bo chyba nie chcesz nikomu wmówić że będąc tu od kwietnia? pracując i żyjąc po ciężkich delegacjach jak to prawisz nałowiłeś dwa muły hrów do wspólnego worka. Screenshooty mówią jasno, nawet mając komende dnd, chociaz nie wiem po co bo nie ma Ci kto przeszkadzać,bo zwyczajnie świecą tu pustki poleciało via ann , też bez odpowiedzi. być może nie persolnalnie ale raczej w tak wąskim gronie jak jesteś w pobliżu kompa a podobno byłeś bo gry były zmienianie, odpowiedziałbyś.

wiesz , że to co jest na tych s/s wygląda na jedno .. na bota
Reply
#5
spokojnie nie nakrecaj sie tak Uśmiech
wejde na
realm to bedziemy temat wyjasniac
Reply
#6
A po jaką cholerę ktoś miałby przez pół nocy (albo może i całą, nie wiem bo poszedłem spać) zakładać smiterem pvp numerowane gry trwające średnio 15 minut, i później powtarzać to samo od godz. 6 rano po resecie realmu, nie dając przy tym żadnego znaku życia ? Duży uśmiech
Reply
#7
nie jestem niczym nakręcony , raczej zażenowany, że można oszukiwać w taką banalną grę ;p
to jest bot na diablo clona i ut Uśmiech generalnie nie wiem co chcesz tłumaczyć na realmie, jeśli sprawa jest publiczna i masz jeszcze możliwość korzystania z forum to hulaj dusza piekła nie ma
Reply
#8
to ze wy lubicie dramatyzowac na forum nie znaczy ze ja tez lubie Uśmiech
nie mam sobie nic do zarzucenia ani nic na sumieniu bo mam wyjebke w boty wystarczy mi to ze krap postaciami jade z wami na duelach jak z botami wlasnie kiedys na bn Uśmiech
screeny przedtawiaja faktycznie zmienianie gry i brak odpisywania o poranku nic natomiast o calych nocach tu nie widze.
wyglada to rzeczywiscie botopodobnie nie zaprzeczam ale od tego admin ma maszyne zeby sprawdzic logi i adresy ip.
tyle powinno wam jako gracza realmu wystarczyc, reszte wyjasnie sobie z administratorem prywatnie i wam tez radze przystopowac z kreceniem dramatu bo sprawa nie zostala wyjasniona a wy juz wiecie jak bylo Uśmiech
skoczcie na ewent i sie uzbrojcie zeby moj hamerek na cleanach mial troche wiecej do roboty na wrzosach. pozdro
Reply
#9
kierunek w którym zmierzasz swoją linią obrony , jakoby ktoś miał Ci za złe TO ŻE : masz super osiągi na pvp bo spędziłeś przy dia więcej wolnego czasu niż inni rówieśnicy i mogłeś nabyć super skill potrzebny w życiu codziennym i ktoś CI zazdrości i chce dać bana to błędny trop. Bociłeś lub expiłeś bijąc pchnięciem Uśmiech w pojedynkę zakładając gry tym palem , dobiłeś lvl 94 robiąc 15minutowe baalruny na players1 smitterem i zgłosiłeś się po ann. Wszystko układa się z logiczną całość, tylko my jakoś inaczej rozumujemy motorykę tej gry. ! Przecież nie mamy takiego skilla na wrzosach, więc co możemy wiedzieć o expieniu smita. Nawijka jest z Tobą jakbyś się zawiesił w sp, tekściory o wrzosach i Twoim hamerku który nas zamiata jak podejdzie fajno z czardż laga, umacniają tylko w przekonaniu , że ten bot jest wielce prawdopodobny. Dopisz to do CVki... Pisał do Ciebie klient kilkukrotnie, nie ODPOWIADAŁEŚ . Gra była z passem, co jest zabronione i zmieniana cyklicznie w takich samych odstępach czasowych, czego tu więcej trzeba? no niech tylko się przyjrzy temu z bliska Kaziu czy jakoby na tydzień który ma 168 godzin , odliczając czas na pracę, sen, robienie kupy i jedzenie oraz chyba inne zajęcia? nie przesadziłeś z tym expieniemem na smitterze. Chyba, że skrzętnie to poukładałeś , albo właśnie jesteś na l4 lub urlopie i ćwiczysz skilla, jesteś tak tym pochłonięty, że nie raczysz odpisać jak ktoś do Ciebie śle ciągle msg. To tyle, nikt tu nie dramatyzuje, każdy ma wyluzowaną łydkę, ale jak już chcesz mieć szczyty ze swojego skilla na "wrzosach" to fajnie byłoby mieć to z legalnego źródła , bo widzę że gadka o 2 mułach hrs z Twoim udziałem szybko zgasła, bo nadludzki fart byś musiał mieć co do tych pikseli w 2 mieszki ponad. Przecież nie itemy, a skill grają pierwsze skrzypce i pokazujesz nam to dość dotkliwie , nie mogę się cały tydzień podnieść po tej jatce na wrzosie. Jakieś logiczne wytłumaczenie, czy "screeny przedtawiaja faktycznie zmienianie gry i brak odpisywania o poranku nic natomiast o calych nocach tu nie widze." jest wszystkim?
Jasno i klarownie nikt nie ma gula do Twoich manewrów na wrzosach Uśmiech każdego z nas indywidualnie i grupowo cieszyła obecność kogoś kto gra jak Ty, bo się kręciło; po prostu jesteś podejrzany o złamanie dość istotnego punktu regulaminu i nie masz nic na obronę bo dowody są takie jak w innych krainach bywają wystarczające do zastosowania takiego środka zapobiegawczego.
Czy to wyjście z gry na prośbę wykonania testu na mh gdy jest nie dozwolony , czy nie odpisywanie podczas gdy zmienia się gry , zawsze i wszędzie kończy się to banem , i też o tym dobrze wiesz.
Reply
#10
Lista zabanowanych kont została rozszerzona:
god-dru
god-pal
god-blizz
noof
noof2

Niewykluczone, że to jeszcze nie koniec.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)