Poll: Czy masz coś przeciwko udostępnieniu wszystkich save publicznie do pobrania?
You do not have permission to vote in this poll.
TAK
11.11%
1 11.11%
NIE
88.89%
8 88.89%
Total 9 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprawa SAVE w przypadku ewentualnego WIPE'u serwera
#1
Witam, wychodzę naprzeciw pewnej kwestii która rodzi się w perspektywie tego że rozważana jest opcja całkowitego wyczyszczenia serwa (wipe), w sposób dosadny, nie tak jak to miało miejsce w przypadku znanych nam resetów z battlenetu (postać rankingowa staje się nierankingową).

Oczywiście pomijając fakt że na pewno są przeciwnicy jakiejkolwiek formy resetu/wipe'u, to jeszcze wśród tych którzy opowiadają się za resetem są tacy którym jest to obojętne czy stracą zupełnie wszystko bo i tak nonladder grać nie zamierzają i tacy którzy chcieliby mieć te postacie jako nonladder lub uzyskać save z niej na pamiątkę.

Mierząc się z tym problem proponuję żeby Kaziu wrzucił paczkę Save z całej krainy i będzie ona do pobrania przez wszystkich, a swoje postacie trzeba będzie sobie odszukać po nazwie gdy już pobierzemy rzeczoną paczkę i rozpakujemy u siebie na dysku. Robienie każdemu z osobna na życzenie takiej usługi poprzez pakowanie postaci z jego kont, to chyba zrozumiałe ale jest absurdalnie czasochłonne.

Chciałbym aby zobrazować to, czy nikt nie będzie czuł się pokrzywdzony, poprzez naruszenie jego praw gamerskich i udostępnienie jego save publicznie do wglądu dla każdego zainteresowanego który pobierze paczkę save. W tym celu zapuszczam kolejną ankietę w której chciałbym żebyście dali znać Kaziowi że ni to parzy ni to ziębi że ktoś tam będzie mieć moje / Twoje / Nasze save'y również.

Idąc dalej sam chętnie zobaczę co miał sąsiad złodziej na koncie Duży uśmiech ^_^
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#2
Z mojej strony nie ma żadnego problemu. można ruszać z przygotowaniami Oczko
Reply
#3
Ja też nie widzę przeciwskazań Uśmiech
Reply
#4
Ja również nie widzę problemu Uśmiech
Reply
#5
Też jestem za ?
Reply
#6
Niech udostępnia, nie mam nic do ukrycia Duży uśmiech poza tym charsave OIDP są ułożone wg nazw postaci bez przypisanych kont, więc i tak jeżeli ktoś chce znaleźć sobie postacie z konkretnego konta, to musi znać wszystkie ich nazwy.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)