Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z maphack , tnie sie gra
#1
siema mam tego maphacka ale  nie działa jak trzeba prosiłbym o instrukcje.
Gdy duzo sie dzieje jak np jest duza ilość potworków gra mi sie tnie co zrobic?
Reply
#2
A bez maphaka Ci nie tnie :p? Dziwna przypadłość dość.. Ze to przez mh niby?
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#3
Gram bez MH więc się nie wypowiem.
Reply
#4
To jest tak gra mi się tnie właśnie nie wiem czemu a przecież diablo nie potrzebuje nie wiadomo jakich wymagań a komputer mam 2 lata więc nie jest jeszcze jakiś rep, a maphacka nie mogę uruchomic
Reply
#5
Jaki masz system operacyjny?
Grasz w widoku okna czy fullscreen?
co się dzieje gdy próbujesz uruchomić maphack?
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#6
To mam Windows 10
Gram na pełnym ekranie
Jak ściągnąłem to ten plik skopiowałem do pliku z grą a tą aplikację do maphacka skopiowałem do głównego folderu z grą i gdy włączam to wyskakuje taki błąd który ktoś zrobił screeny w folderze problem

Karta graficzna 1050gti czy jakoś tak

I wszystko zaktualizowane bo kolega go miał i wyczyścił mi go i wszystko mam zaktualizowane
Reply
#7
- Uruchamiaj z Loadera;
- Ustaw w Loaderze i MH zgodności z win xp, tryb ograniczonych kolorów 16-bit, wyłącz optymalizacje, uruchom jako admin;
- W opcjach MH zaznacz kolejno: auto load without IScan, Auto Reveal without IScan, Scan Specified Dlls, plugin file name : d2hackmap.dll

Jak dalej będą problemy, usuń D2, wyczyść komputer ze śmieci programem typu wise care 365 / odkurzacz, wgraj D2 pobrane z forum, mod realmowy, loader, mh;

Jak dalej będą problemy, może przenieś cały folder z D2 na inną partycję;

Jak dalej będą problemy, sprawdź łącze internetowe.

/ W Loaderze tak czy siak od czasu do czasu przy uruchamianiu będzie "big error", wtedy najlepiej usunąć crashlog, pliki BAK z folderu D2 i zresetować komputer
Reply
#8
O będę wieczorem to zobaczę jak cos to będę na ts to jak by ktoś był to by powiedział co i jak bo ja słaby z takich rzeczy
Reply
#9
Gra już się tak nie tnie tylko maphack nie działa ale kij z tym jak ma być reset to będę potem kombinował chyba że wodzu nasz nie zresetuje mojego konta Uśmiech i dzięki za pomoc
Reply
#10
Jeśli grę odpalasz z uprawnieniami administratora to mh też musisz, inaczej nie zadziała.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)