Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drużyna zniszczenia
#1
Ostrzeżenie 
Elo

poszukiwani boomerzy którzy chcą pyknąć całą gierkę do baala hell na nocce z piątku na sobotę. TRYB SOFTCORE LOD.

Z uwagi na to że dość ryzykowne jest ustawianie się 8 osób (pewnie ktoś odpadnie na chwilę przed lub podczas gry) zamierzam ogarnąć team 4 osobowy (domyślnie 4x2 postacie np.) Jeżeli chcesz grać tylko jedną postacią - nie ma problemu dorzucimy następną osobę lub się domuli.  

tak więc potrzeba minimum 3 osiłków, z tym że zaznaczam że bardzo mile widziany byłby paladyn który na czas realizacji gry norm-hell od 30 levelu zacznie wbijać punkty w conva, żeby robił za mobilne infinity - później zrobisz sobie respec, to sprawdzony manewr gdy w teamie będzie czarka/trapka/java przykładowo. Będąc hammerem i tak nie wytankujesz piekielnej hołoty bez eq xD.

Plan jest taki że lecimy wszystkie przydatne quests i zatrzymujemy się trochę poexpić na cs kosz i potem br kosz gdy już wszyscy osiągną 40 + (postacie służące jako dodatkowe - głównie barby pewnie).  Wcześniej expimy na tristach i tombach na normie jak prawdziwi gracze d2, a nie jakieś d2r czy inne tibie dla bezkręgowców. 

Proszę o deklaracje kto ma czas i NA PEWNO będzie pykał od startu do końca.

W podaniu proszę podać :
- wiek
- ile lat grasz w diablo
- dlaczego akurat chcesz grać w tym teamie
- ulubiony char itp itd
- ulubione słowo runiczne

 
wpisowe 2 ists


No dalej, do chwalebnego boju! 

z tym podaniem to żartowałem
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#2
Nauczony doświadczeniem nie ustawiam się, gdyż z takich ustawek niewiele zwykle wychodzi - kilka osób w ogóle się nie pojawia, ktoś odpada po 2 godzinach gry mimo, że deklarował grę do samego końca ;p
tak więc zamierzam stawić się w piątek o 20.55 i znaleźć grę. Liczę, że będzie mi dane przejść całą grę łącznie z Baalem hell w teamie 6-8ppl (zawsze ktoś tam odpadnie, wtedy można też połączyć dwa teamy, które grały oddzielnie).
Aha, i żadnych mułów czy innych barów boo - za taką prywatę dostaje się w pysk xD. 7‐8 osób bijących musi być, żeby gra nie trwała do 6 rano.
Reply
#3
@PRS Szanowny kolego, zawsze można liczyć na doczepkę gdzieś - każdego wolny wybór. Nie ustawiam się na 8 ppl bo to na pewno nie wypali. Jeżeli masz takie złe doświadczenia że umówieni koledzy nie przyszli na grę po resecie no to przykro mi.
Stąd też prośba o zgłaszanie się osób które są pewne możliwości uczestnictwa w takim rajdzie Acha no i że ja sobie organizuje w takim układzie 4x2 to przecież mam do tego prawo - właśnie to moja prywata jest. Nie potrzebuje 8 randów gdzie każdy patrzy jakby się tu schować i niech ktoś zrobi robotę. Uważam że 3-4 klasy postaci odpowiednio dobrane poradzą sobie znakomicie przy pełnej zamułce, a przy okazji zatargają sobie drugą postać za jednym razem do hella. Pewnie i tak się skończy tak że dołączysz, tak więc szykuj wpisowe.

6 godzin to necem hc solo robił mr llama xD

nawet bez czikena xD

https://www.youtube.com/watch?v=Vv3P2Aw3OP0
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#4
Ok, ale jeśli trafimy razem na tą samą grę i spróbujesz wyskoczyć z jakimiś mułami, szykuj się na solo za miastem
Reply
#5
Ja niestety jestem na nocnym dyżurze więc zaczynam solo na CL 1+7 liczę, że jak będzie w miarę spokojny dyżur to dojdę do hella Uśmiech
Reply
#6
Widzę gruba afera horror poważnie się szykujesz do startu szkoda że nie HC miałbym się z kogo pośmiać
Reply
#7
No to teraz zobaczymy jak sobie poradzisz bez chickena

[Image: chicken-pride-flag.png]
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#8
Reasumując, zgłaszam się jako chętny i gram do baala hell, ale:
- Nie interesuje mnie gra z mułkami gdyż jest to strasznie samolubne, tylko z 7 żywymi osobami. Lepiej dać ludziom sloty - będzie szybciej i przyjemniej, poza tym na co ci noobie muły na hellu czy jakiś barb boo (na SCL) pierwszego dnia po resecie xD
- Mam w poważaniu jakieś wyszukane taktyki, ja gram soską blizz. Niech każdy gra sobie czym chce, może być nawet 7 czarodziejek na cold xD

aha, i wara od moich ists bo cie zownie

Wbijam w piątek przed 21:00 i liczę, że uda się zebrać wszystkich zainteresowanych pr0 players w odpowiedni team, a następnie pocisnąć w rozsądnym czasie do samego końca.
Reply
#9
Ok może być za kuźnie hell.
Jak mają być puste sloty to wolę dorzucić, nie mów mi jak mam żyć. Ano po to żeby se latać z lepszym hp na farmie nawet początkowej i nie interesuj się tyle xD

To miłego travi CS i ancientzz na samych blix xD
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#10
Tak czułem że Prs rozdaje tu karty a horror jest tylko marnym dodatkiem w tej układance klask klask
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)