Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z dołączaniem do gier
#1
Od dnia resetu występują problemy z zakładaniem/dołączaniem do gier. Przy próbie wejścia zawiesza postać i crashuje loadera. Miałem tak już na P1, P8.
Z tego co zaobserwowałem nasila się to wieczorem i z czasem robi się uciążliwe, szczególnie jak ktoś gra na p8 i nagle crashuje kilka okien naraz.
Reply
#2
Ja mam coś takiego że jak postać posiedzi trochę na kanale, to później nie mogę dołączyć do gry żadnej, ani stworzyć. Jak wyjdę do menu postaci to tylko łączenie. Tylko relog pomaga.
Reply
#3
Nie miałem jeszcze tego problemu, może to być związane patchem, który wprowadziłem. Patch miał naprawiać problem z wejściem kilkoma postaciami do gry za pomocą loader'a, ale może psuje co innego.
Reply
#4
W sumie to zauważyłem, że im więcej odpalonych okien tym częściej coś zawiesza.
Teraz latałem trochę p1 i było wszystko ok. Później odpaliłem muła i postawiłem go na grze - drugą postacią robiłem dalej pojedyncze gry i już zaczęły się problemy z dołączaniem ;/
Reply
#5
Sam D2Loader do najbardziej stabilnych też nie należy. Program pisany jeszcze za czasów winxp.
Reply
#6
Następnym razem jak odpalę więcej okien potestuję na game.exe ze zmodowanym gfx, zobaczymy czy będzie lepiej
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)