Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acerka = lokalna policja?
#1
Witam... 

W dniu dzisiejszym, od wczesnych godzin porannych na niemal kazdej grze ktorą zakładam pojawia się Acerka, sorc. 94 lvl - czasem opowiada o polowaniu na boty, czasem nabija się nie wiadomo z czego... Na wskutek działań tej postaci nalozono lock na moje dwa konta (podobno jestem botem!!!!)... 

To jest moze poważny problem, ale NIE JEST to śmieszne... 

Jeżeli jestem realmowym zbrodniarzem, niech administracja ukarze mnie  - są do tego odpowiedni ludzie, niech powiedza mi za co itd. - ale zachowanie tego gracza znamionuje po prostu nękanie w imię jego  dobrej  zabawy. 

No, chyba że na tym ma polegać "czas oczyszczenia" - pozbycie się graczy spoza "koła wzajemnej adoracji"
Reply
#2
Witam również,

Sicilian przepraszam bardzo... wszedłem do Ciebie na grę w nocy jak to bywało często zagadać i tyle, ale coś od razu wydało mi się podejrzane... odpisałeś mi w ciągu sekundy z DWÓCH RÓŻNYCH POSTACI (odpisałeś, to bardzo dużo powiedziane, bo ja o nic nie pytałem, tylko wszedłem na grę). Posiadam oczywiście zrzut ekranu tej sytuacji. Po chwili przewijałeś się kilkoma nowostworzonymi postaciami i zbierałeś rzekome dropy z rzekomych trisów, gdzie za Tobą biegałem a zachowanie Twojej postaci wskazywała na używanie czegoś na wzór bota... dodatkowo, gdy koleżeńsko poprosiłem Cię o wyjaśnienie tej sytuacji wszedłeś na drugie konto (rzekomo Twoja siostra) i nieudolnie próbowaliście udowodnić, że w tym samym czasie jesteście online. Oczywiście sytuacja była klarowna, w czasie gdy jedno konto rzucało jakiegos blizza, drugie stało w mieście i odwrotnie....
Uważam, że wszyscy poświęcamy tu dużo czasu i oczekujemy, że każdy gra uczciwie... Twój nieobiektywny wpis sugeruje, jakobym nie miał co innego do roboty, a bieganie za Tobą? Uwierz, że każdy woli farmić....
Gra tu wiele osób i względem nikogo nie było taki klarownej sytuacji jak u Ciebie....

Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy,
Acer
Reply
#3
trwają działania w tej sprawie, rzeczywiście co najmniej nienaturalnym jest takie zachowanie :

[Image: Screenshot082.jpg]

że podczas gdy ktoś przypadkowy dołącza na moją grę żebym go Witał w jednej sekundzie ze swoich dwóch kont w dość dziwny w mojej ocenie sposób...

nadmienię tylko że z załączonego okna dialogowego który dotyczy sytuacji widocznej na pierwszym zdjęciu wynika iż sam chyba nie wiesz do końca jak to jest możliwe by tego dokonać:

[Image: Screenshot089.jpg]
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#4
dodam tyko, że z Sicilianem (autorem tego wątku) pisałem wiele razy i nigdy nie otrzymałem jakiejś automatycznej odpowiedzi z capslockiem (CZEŚĆ, CZEŚC) a już co bardziej dziwne w tej samym momencie z drugiego konta tej samej osoby.... Na prośby wyjaśnienia tej sytuacji otrzymałem zdawkowe: "no kurde nie wiem"

Dodatkowo został założony wątek przeciwko mnie... wychodzi na to, że lepiej siedzieć cicho i przyzwalać na takie coś...?
Reply
#5
To jest po prostu śmieszne. Gdybym chociaż wiedziała jak się używa takiego boota ...
Gram od czasu do czasu dla przyjemności, a tu proszę, przyszła sobota gdzie mam trochę czasu i nagle mam zablokowane konta.
Nie widzę, gdzie w tym "materiale dowodowym" są moje konta - więc nie rozumiem dlaczego moje konta są zablokowane. Dlatego, że przyznałam się że sicilian jest moim bratem? Mieszkającym w sąsiedniej wsi?
Nie wiedziałam, że nie można mieć kont z mułami i przerzucać sobie itemki z wykorzystaniem multi - zresztą wczoraj grając na brh, gdzie między innymi obecny był Acer widziałam, że inni gracze wrzucali na tron postki z różnych swoich kont, więc to chyba nie jest zakazane?
Oczywistym jest, że jak ma się ustawione multi i przerzuca się itemki raz jest się na jednym postku który wyrzuca item a raz na drugim, który zbiera. Wtedy odpisuje się stamtąd, gdzie się akurat jest.
Dzisiaj ledwie weszłam do gry Acer wchodził na każdą moją grę, co w pewnym momencie, uwzględniając wcześniejsze "przesłuchania" typu: o której logowałaś się wczoraj w nocy do gry, było męczące, tak że w końcu napisałam że idę poczytać bo mam dość nękania.
... A w tej chwili wszystkie moje konta są zablokowane.
Nie wiem na czym ma polegać postępowanie wyjaśniające, ale w moim odczuciu takie postępowanie jest niczym innym jak nękaniem graczy, którzy po kilku latach przyszli sobie pograć na serwerze, jednak nie należą do ścisłego grona Towarzystwa Wzajemnej Adoracji.
Faktycznie wczoraj pierwszy raz grałam na open brh - kilka gier, expiłam paladyna od 68 levelu do 78. Pewnie z 8-10 brh.
Zazwyczaj gram sama lub z bratem; Jak grywam sama "zamulam" grę żeby był lepszy exp - nie wiedziałam że to przestępstwo, bo widzę że inni robią tak samo.

(11-27-2021, 01:12 PM)Horrorshow Wrote: trwają działania w tej sprawie, rzeczywiście co najmniej nienaturalnym jest takie zachowanie :

[Image: Screenshot082.jpg]

że podczas gdy ktoś przypadkowy dołącza na moją grę żebym go Witał w jednej sekundzie ze swoich dwóch kont w dość dziwny w mojej ocenie sposób...

nadmienię tylko że z załączonego okna dialogowego który dotyczy sytuacji widocznej na pierwszym zdjęciu wynika iż sam chyba nie wiesz do końca jak to jest możliwe by tego dokonać:

[Image: Screenshot089.jpg]
Reply
#6
(11-27-2021, 01:01 PM)xacerrr Wrote: Witam również,

Sicilian przepraszam bardzo... wszedłem do Ciebie na grę w nocy jak to bywało często zagadać i tyle, ale coś od razu wydało mi się podejrzane... odpisałeś mi w ciągu sekundy z DWÓCH RÓŻNYCH POSTACI (odpisałeś, to bardzo dużo powiedziane, bo ja o nic nie pytałem, tylko wszedłem na grę).  Posiadam oczywiście zrzut ekranu tej sytuacji. Po chwili przewijałeś się kilkoma nowostworzonymi postaciami i zbierałeś rzekome dropy z rzekomych trisów, gdzie za Tobą biegałem a zachowanie Twojej postaci wskazywała na używanie czegoś na wzór bota... dodatkowo, gdy koleżeńsko poprosiłem Cię o wyjaśnienie tej sytuacji wszedłeś na drugie konto (rzekomo Twoja siostra) i nieudolnie próbowaliście udowodnić, że w tym samym czasie jesteście online. Oczywiście sytuacja była klarowna, w czasie gdy jedno konto rzucało jakiegos blizza, drugie stało w mieście i odwrotnie....
Uważam, że wszyscy poświęcamy tu dużo czasu i oczekujemy, że każdy gra uczciwie... Twój nieobiektywny wpis sugeruje, jakobym nie miał co innego do roboty, a bieganie za Tobą? Uwierz, że każdy woli farmić....
Gra tu wiele osób i względem nikogo nie było taki klarownej sytuacji jak u Ciebie....

Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy,
Acer
Witam 
Po pierwsze - to nie bylo w nocy tylko ok. 6 rano mniej wiecej 
Po drugie - kilka razy wczesniej wchodziles na moją grę (gdy grałem Amką i rozmawialiśmy)- wspominałeś, że polujesz na boty i już jednego masz upatrzonego. 
Po trzecie - gdy gralem paladynem, wszedłeś na grę i również rozmawialiśmy. 
"Rzekome Trisy" - no przepraszam - paladyn wchodzi do gry, bierze wp Travincal, leci i zabija rade i next gra.... Może to wygląda jak bot, ale sterowany przez człowieka/mnie... No bo co tam wiecej było do roboty? A jak się zabija pindla? - toż gra trwa 20 sekund mniej więcej...
Poza tym mówiłem nawet, że Rada jest przereklamowana, bo nic nie rzuca. Opowiadałem historyjkę o barbie, którym wbiłem 90 level i dropnąłem tylko jednego Vexa kilka lat temu. 
No przepraszam - to znaczy bot z tobą rozmawiał? 
Po czwarte - gdy przerzucałem śmieci, wyszedłem do wc. Wróciłem po kilku minutach - zobaczyłem, że stoisz w grze. Łącząc w myślach wszystko co było wcześniej (polowanie na boty), napisałem "Cześć, cześć"(ok, z właczonym CapsLOckiem) z gry mulka, który był otwarty "na wierzchu", a potem po zwinięciu okienka z mulkiem, ciągnąlem naszą wcześniejszą rozmowę. Ze skanu nie wynika, czy to było w TEJ SAMEJ sekundzie.... To TY tak twierdzisz... Równie dobrze mogło być dwie - trzy sekundy różnicy. 
Po piąte - nasza późniejsza rozmowa, ktorą tu przywołujesz wyglądala dokładnie tak jak mówisz. Rzeczywiście, nie wiedziałem o co chodzi - i dalej nie wiem. 
Po szóste - NIGDY nie wchodziłem do gry z konta mojej siostry. Caro9luty to CAŁKIEM inna osoba, nie ja. No ale skoro ty twierdzisz ze to ja - trudno, chyba Cię nie przekonam. 
Upolowaleś bota i możesz się cieszyc.... Uśmiech
Szkoda, że tak to się kończy...
Reply
#7
Nie rozumiem co takiego dziwnego jest na załączonym screenie - sicilian przerzucał itemki jak wszedł mu ktoś na grę, więc się przywitał :
CZESC, CZESC. Zauważył że ma włączonego caps, więc go wyłączył. Przeszedł na drugą postać i spytał : I co ciekawego?
Nie widać w jakim odstępie czasowym pojawiły się te wpisy.
Nie ma nic nielogicznego w tym zapisie, przecież wpisy w historii odczytuje się od dołu.
Najpierw przywitanie (grzeczność nakazuje się przywitać) a potem pytanie "i co ciekawego?", bo w końcu po coś ten ktoś przyszedł do gry ...
Mogło być napisane "co tam słychać" albo potrzebujesz coś ...
Reply
#8
(11-27-2021, 02:17 PM)caro9luty Wrote: Nie widać w jakim odstępie czasowym pojawiły się te wpisy.

na szczęście to da się sprawdzić Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#9
Nawet nie mogę podziękować za miło spędzony czas na grze w tak miłym towarzystwie - po prostu oprócz wczorajszego (a może już dzisiejszego) brh nie grywaliśmy razem ... Zresztą obrażałeś mojego paladynka na 68 levelu że nie jest tak skuteczny jak twoje postki ponad 90 ...
No chyba że za wspólnie spędzony czas liczysz nękanie mnie dziś od samego rana pojawiając się w każdej mojej grze, z początku przyjacielsko zagadując a potem wysnuwając teorie spiskowe, aż w końcu doprowadziłeś do zablokowania moich kont.
Rozumiem, że denerwował cię sicilian, który dużo gra i ma postać na 94 levelu (obawa przed konkurencją? a, nieładnie), ale mojej czaruni na 89 lev mi pozazdrościć? Nie przyszło ci czasem do głowy, że gdybym botowała miałabym już co najmniej 95 level?

(11-27-2021, 02:21 PM)Horrorshow Wrote:
(11-27-2021, 02:17 PM)caro9luty Wrote: Nie widać w jakim odstępie czasowym pojawiły się te wpisy.

na szczęście to da się sprawdzić Uśmiech

W prawie obowiązuje zasada, że póki nie udowodnisz komuś winy, jest on niewinny.
Ale to nieważne, to dotyczy siciliana.
Dalej nie rozumiem, dlaczego moje konta są zablokowane.
Mnie i moich postaci nie ma na tych screenach.

Bawcie się dalej w tym waszym Towarzystwie Wzajemnej Adoracji, mnie dzisiejszy dzień tak zniesmaczył że odechciało mi się grania.
Tym niemniej oczekuję co najmniej przeprosin za zepsuty weekend. No i czas stracony na granie na WASZYM serwerze, gdzie nikt nie poinformował, jakie podejście macie do nowych graczy.

(11-27-2021, 01:01 PM)xacerrr Wrote: Witam również,

Sicilian przepraszam bardzo... wszedłem do Ciebie na grę w nocy jak to bywało często zagadać i tyle, ale coś od razu wydało mi się podejrzane... odpisałeś mi w ciągu sekundy z DWÓCH RÓŻNYCH POSTACI (odpisałeś, to bardzo dużo powiedziane, bo ja o nic nie pytałem, tylko wszedłem na grę).  Posiadam oczywiście zrzut ekranu tej sytuacji. Po chwili przewijałeś się kilkoma nowostworzonymi postaciami i zbierałeś rzekome dropy z rzekomych trisów, gdzie za Tobą biegałem a zachowanie Twojej postaci wskazywała na używanie czegoś na wzór bota... dodatkowo, gdy koleżeńsko poprosiłem Cię o wyjaśnienie tej sytuacji wszedłeś na drugie konto (rzekomo Twoja siostra) i nieudolnie próbowaliście udowodnić, że w tym samym czasie jesteście online. Oczywiście sytuacja była klarowna, w czasie gdy jedno konto rzucało jakiegos blizza, drugie stało w mieście i odwrotnie....
Uważam, że wszyscy poświęcamy tu dużo czasu i oczekujemy, że każdy gra uczciwie... Twój nieobiektywny wpis sugeruje, jakobym nie miał co innego do roboty, a bieganie za Tobą? Uwierz, że każdy woli farmić....
Gra tu wiele osób i względem nikogo nie było taki klarownej sytuacji jak u Ciebie....

Pozdrawiam wszystkich uczciwych graczy,
Acer

Pewnie, jako że jestem "rzekoma" najlepiej uznać że mnie nie ma. Rozumiem.
Dlatego siciliana przepraszasz, a mnie "tylko kazałeś wykasować".
Jest takie przysłowie " Nadgorliwość gorsza od faszyzmu".
Acer, ogarnij się, zajmij się graniem a nie tworzeniem teorii spiskowych.
Reply
#10
(11-27-2021, 02:32 PM)caro9luty Wrote: Bawcie się dalej w tym waszym Towarzystwie Wzajemnej Adoracji, mnie dzisiejszy dzień tak zniesmaczył że odechciało mi się grania.
Tym niemniej oczekuję co najmniej przeprosin za zepsuty weekend. No i czas stracony na granie na WASZYM serwerze, gdzie nikt nie poinformował, jakie podejście macie do nowych graczy.



(12-17-2019, 11:34 PM)Monika9791 Wrote: Bo nie mamy po 12 lat jak małe dzieci.Nie będziemy już się więcej tłumaczyć bo uważam że nie mamy z czego.Wy wiecznie nas sprawdzacie więc nas do tego zmuszacie ale to chyba jak walka z wiatrakami.Dacie trochę pograć w spokoju i znowu coś wam nie pasuje szkoda czasu na taki serwer bo nie wiadomo kiedy zaraz bana się łapie.

To chyba Wy macie po naście lat i słownictwo kolegi cytuje,,zamykamy burdel,,naprawdę to jest żałosne a rozmawiacie z dorosłymi ludźmi.

Tak do Twojej wiadomości to mamy po 40 lat i gramy z synem bo trójka rodzeństwa wydaje się wam dziwna.Teraz dopiero możecie sobie myśleć co chcecie o Nas ale są dorośli ludzie którzy tez lubią pograć sobie w gry relaks po ciężkim dniu pracy.Nie mówiłam tego wcześniej bo dla niektórych mogło by to wydawać się śmieszne bo z reguły graja tu tylko dzieci i wy pewnie też do nich się zaliczacie.Więc dziękujemy Wam za miłe przyjecie nas do grona waszych graczy.To na tyle w tym temacie.


Podobieństwo jest wprost porażające, czy tylko ja mam takie odczucie?

Z tym że Caro9luty nie gra już tylko z synem, ale poinformował(a) nas że ma wnuki.

Zapraszam w celu odświeżenia pamięci.

https://d2realm.be3.ovh/showthread.php?tid=324
https://d2realm.be3.ovh/showthread.php?tid=339
https://d2realm.be3.ovh/showthread.php?tid=340
[Image: 1640782459.jpg]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)