Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikołajkowy Konkurs Plastyczny D2Realm.net
#1
Ostrzeżenie 
Z okazji zbliżających się "Mikołajek" ogłaszam pierwszy konkurs na Nowym Ladderze.
Zadanie polega na stworzeniu dowolnej twórczości graficznej nawiązującej do św. Mikołaja i Diablo II Uśmiech 

Technika jest dowolna, można ręcznie, można w programie, można stworzyć od podstaw, można przerobić jakieś znane obrazy czy zdjęcia z sieci, zrobić mema, gifa, klip, nabazgrać coś w Paincie - liczy się pomysł i chęci!

Prace należy zamieścić w poście do dnia 6 grudnia 2021 r. do godziny 20:00

Jury wybierze najciekawsze dzieła, a te zostaną nagrodzone.

Nagrody przewidziane zostały w trybie Softcore LoD.

Zachęcam do wspólnej zabawy, poświęcając parę chwil można zgarnąć wartościowe rzeczy.




Liczę na zainteresowanie, co zaowocuje następnym konkursem już na Święta Uśmiech 
DO DZIEŁA!
[Image: 1640782459.jpg]
#2
Zawodowi graficy też mogą brać udział? Jeśli wystartuje Camel, walka będzie tylko o drugie miejsce Duży uśmiech
#3
(12-02-2021, 06:03 AM)xacerrr Wrote: Zawodowi graficy też mogą brać udział? Jeśli wystartuje Camel, walka będzie tylko o drugie miejsce Duży uśmiech

Mogą wszyscy i gorąco zachęcam. Miejsc raczej nie będzie - może wyróżnienie Duży uśmiech naprawdę warto coś ulepić Uśmiech.
[Image: 1640782459.jpg]
#4
Skoro wszyscy mogą to ja się zgłaszam :d

[Image: 1638456297.jpg]
#5
Skoro tak i ja coś dorzuce ^^
[Image: 1638457879.jpg]
#6
Czuję, że szykuje się zacięta walka...

[Image: praca-konkursowa.jpg]

/ gratuluję poczucia humoru, warn +5pkt
prs

(12-02-2021, 06:23 PM)xacerrr Wrote: Czuję, że szykuje się zacięta walka...

[Image: praca-konkursowa.jpg]

/ gratuluję poczucia humoru, warn +5pkt
prs

ktoś tu nie zna się na żartach, ewentualnie ma jakieś strasznie kompleksy, od tego są specjaliści Uśmiech
#7
(12-02-2021, 06:23 PM)xacerrr Wrote: Czuję, że szykuje się zacięta walka...

[Image: praca-konkursowa.jpg]

/ gratuluję poczucia humoru, warn +5pkt
prs

(12-02-2021, 06:23 PM)xacerrr Wrote: Czuję, że szykuje się zacięta walka...

[Image: praca-konkursowa.jpg]

/ gratuluję poczucia humoru, warn +5pkt
prs

ktoś tu nie zna się na żartach, ewentualnie ma jakieś strasznie kompleksy, od tego są specjaliści Uśmiech

Kolego, to ty co chwila piszesz coś na mój temat, a nie ja na twój. Kopiesz sobie tylko dołek więc polecam zluzować majty Oczko
#8
hahah to tylko konkurs i zabawa, a Ty wyskakujesz o jakimś kopaniu dołków? straszysz mnie? to nie moja wina , ze swoim zachowaniem piszesz gotowy scenariusz pod własnie takie memy Oczko i nie cwaniacz tyle w tym internecie, bo na discordzie bałeś się słówkiem odezwać, taki z Ciebie Chojrak Duży uśmiech
#9
(12-02-2021, 06:43 PM)xacerrr Wrote: hahah to tylko konkurs i zabawa, a Ty wyskakujesz o jakimś kopaniu dołków? straszysz mnie? to nie moja wina , ze swoim zachowaniem piszesz gotowy scenariusz pod własnie takie memy Oczko i nie cwaniacz tyle w tym internecie, bo na discordzie bałeś się słówkiem odezwać, taki z Ciebie Chojrak Duży uśmiech

Ale nie rozumiem, co ciebie tak bardzo boli, że nawet "konkurs i zabawę" musisz wykorzystywać do najeżdżania na drugą osobę ? ;p
Nie straszę cię tylko kulturalnie ostrzegam, bo tutaj panują pewne zasady wzajemnego szacunku pomiędzy graczami, których ty ewidentnie nie chcesz respektować.
#10
Widzę że atmosfera się rozgrzała niczym po kubeczku grzańca Duży uśmiech
może pojawią się jeszcze inne koncepcje Uśmiech
[Image: 1640782459.jpg]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)