Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gra nie łączy się z serwerem
#1
Witam

zrobiłem wydaje mi się wszystko zgodnie z instrukcjami jak zagrac, ale niestety nie łączy się z serwerem (mam czystą podstawę z forumoweo linka i 1.13c z paczki acheron, rejestry wyczyszczone, gatewayeditor po ustawieniu jak w instrukcji i kliknięciu detect pokazuje że się łączy z serwerem, z "big error" też sobie poradziłem, po odpaleniu gry za pomocą Loadera1.13c widnieje w prawym górnym rogu v5.0, w menu pod battle.net widnieje d2realm, po kliknięciu pokazuje że się łączy z najszybszym serwerem ale po chwili wywala że się nie może połączyć )...
jakieś sugestie?

pozdrawiam
Reply
#2
z tego co napisałeś nasuwa się tylko jeden wniosek, coś z Twojej maszyny nie pozwala się połączyć... jakiś antywir czy inne zapory Uśmiech dodaj do wyjątku loadera i diabolo
[Image: 1640782459.jpg]
Reply
#3
ehh dodałem wszelkie wyjątki w antywirze, zaporze i dalej to samo...
no nic spróbuje może kiedyś na innym kompie
...
hmm odpaliłem w single player i chyba mam problem graficzny bo strasznie zacina gre i widac tylko jakby szary ekran z paskiem i kulkami na dole

problem graficzny ogarnięty - odpaliłem w oknie, ale dalej nie łączy z serwerem...
Reply
#4
Jeśli masz możliwość dołącz do naszej społeczności na discorda: https://discord.gg/2SurbhKg
Wbij w wolnej chwili i napisz do mnie (maciejko1995) spróbuje pomóc
Reply
#5
miałem kiedyś podobny problem na win7, nic sie nie dało zrobić....pomógł format dysku systemowego i wgranie windowsa od nowa
Reply
#6
witam
postanowilem nie odpuscic i wjechal nowy system, ale niestety mam kolejny problem:
probuje sie zalogowac i wyskakuje komunikat ze nie ma takiego konta ale jak probuje stworzyc nowe to wyskakuje ze juz istnieje...(w sumie co bym nie wpisal przy tworzeniu konta to wyskakuje ze juz istnieje)
Reply
#7
Spróbuj teraz.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)