Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Impertynenckie zachowanie użytkownika Gambler
#1
Z przykrością chciałem zgłosić, że doszło do wyczerpania znamion czynu zabronionego opisanego w punkcie 5 regulaminu serwera, a mianowicie:
"5. Obrażania innych użytkowników, używania nadmiernych wulgaryzmów, tworzenia gier i postaci z wulgarnymi nazwami." 

Wielokrotnie w prywatnych wiadomościach zostałem obrażany przez użytkownika Gambler. Nigdy na żadną tego typu obraźliwą wiadomość nie odpisałem. Nie robiłem zrzutów ekranu, ponieważ ignorowałem te personalne zaczepki i nie sądziłem, że kiedyś będzie mi to potrzebne, natomiast dzisiaj miarka się przebrała...

W dniu dzisiejszym ok. 20:35 po wejściu na Realm i życzliwym przywitaniu się z wszystkimi graczami otrzymałem bardzo obraźliwą i uwłaczającą wiadomość wysłaną na Kanale Ogólnym, którą mógł przeczytać każdy gracz.
Dodatkowo nazwa postaci sama w sobie łamie w/w punkt regulaminu.

Proszę o wyciągnięcie odpowiednich konsekwencji wobec użytkownika Gambler. Wchodzę do gry, żeby miło spędzić czas, a nie czytać prymitywne wysłane publicznie treści pod swoim adresem.

Poniżej zdjęcie z dzisiejszego przykrego incydentu:
[Image: Screenshot236.jpg]
#2
Wybacz ale swoimi postami sam się prosisz o takie traktowanie. Wielokrotnie sam chciałem Ci naubliżać. Ktoś mnie uprzedził. Sam chełpiąc się swoimi osiągnięciami i dopiekając innym graczom sam się o to prosisz. Pograć spokojnie chcesz to graj i nie pisz więcej pierdół tylko se graj i będziesz miał spokój. Pozdrowienia.
Ps. Gambler choć nawet słowa na krainie nie zamieniliśmy trzymaj się ziomek
#3
@Terror to jest zgłoszenie złamania regulaminu do Administracji Realmu. Nie wiem co Twój post ma tu wnieść.

PS. Na opisane przez Ciebie dolegliwości polecam:
[Image: MASC-NA-BOL-DUPY-Cudowny-lek-na-problemy-ludzi.jpg]
#4
Mnie jakoś nikt nie przezywa na 4um publicznym. To się nazywa spokojna gra. Ty do wszystkiego musisz dodać swoje qwerty, więc się jeszcze dziwisz? Jeśli gracz Gambler zostanie ukarany to też będę wnosił petycję o zmianę regulaminu żeby takie zachowanie jakie Ty promujesz było też karalne

Posmaruję chętnie ale na Twoje dolegliwości niestety maści nie ma
#5
Ciebie nikt nie "przezywa", więc nie zgłaszasz łamania regulaminu, mnie "przezywa", więc zgłosiłem. Jeśli tego nie rozumiesz, nie najlepiej to o tobie świadczy.


Żałuję, że nie zrobiłem screenów jak Gambler pod wpływem alkoholu obrażał wielu Graczy w tym Administratorów oraz zakładał postacie, których nazwy były obraźliwe dla Moderatorów. Jest jednak wielu świadków tego incydentu.

Ponawiam prośbę o surowe ukaranie użytkownika Gambler za publiczne poniżenie i obrażenie mojej skromnej osoby.
#6
"Traktuj innych tak, jak ty sam chciałbyś być traktowany".

W kwestii nazwy - gdy po raz ostatni rozmawiałem z NowymMH nie zgłaszał on, że czuje się obrażony nazwą postaci Gamblera. A znając go (wiem, że to racjonalny gość) pewnie też nigdy takich pretensji nie zgłosi.
#7
@PRS, Terror
Zabawne, na żywo tworzycie ciekawy eksperyment społeczny pt: "Doj-ebać gościa, bo czymś mi kiedyś tam zaszedł za pazur - dokładnie może nawet nie pamiętam czym".
To raczej smutny obraz naszej cywilizacji, takie mam odczucia. Jako Nowo Upieczony Moderator, gdy kierowane były pod Twoim adresem zaczepki nt. tego że oferowałeś pewne usługi za runy, lub wyceniałeś pewne towary które w opinii większości były za drogie i przesadzone w następstwie czego powstał obrazek który miał to w humorystyczny sposób przedstawić poczułeś się wtedy piekielnie dotknięty.
Wygląda na to że do dzisiaj chyba nosisz urazę za to, a nie tak powinno być Uśmiech - bo przecież nałożyłeś karę, poprzez Warna 50% - więc temat powinien się wyczerpać. Ogólnie gdy ktoś coś ukradnie lub zbroi no to się go karze, natomiast jeżeli tenże złoczyńca doświadcza później krzywdy od innego złoczyńcy, no to też mu się należy odrobina sprawiedliwości. Dochodzę do wniosku że bardzo osobiście dawkujesz i miarkujesz te przewinienia, bo czym innym W MOJEJ OCENIE jest trollowanie - które jak już wiemy zostało ukarane, a czym innym jest jawne i bezpośrednie obrażanie i nazywanie Psami, Mendami, Świniami, Kur.wami, Frajerami. Tak mi się wydaje że w innych kategoriach powinno to być postrzegane. Może się nie znam po prostu i w pewnych kręgach rzeczywiście jest to czymś zwyczajowym.
"Traktuj innych tak, jak ty sam chciałbyś być traktowany" = z tego wnioskuje że dla Ciebie to jeden pieron czy ktoś sobie kręci żarty, czy nazywa kogoś brzydko. Czyli że następstwem trollowania jest ubliżanie no bo to takie samo traktowanie...

Czyli że jak? Dożywotnio już będzie kopany Acer bo zrobił obrazek lub napisał jakiegoś wysrywa? coś tu nie halo chyba Uśmiech

Jakiś czas temu ktoś założył konto RNGTyKurwo, zbanowałem je od razu nie pytając kim jest właściciel.
Po krainie biega postać o nazwie DUPA, no ale to już raczej głupkowate, aniżeli obraźliwe.
Mamy w naszym języku kilka słów, które są po prostu wulgarne i chyba nieszczególnie trzeba je wymieniać, bo każdy je zna.
Byłem NIECO zdziwiony gdy po ANN zgłosiła się postać JebaćNowyMH, a Kaziu je nadał Duży uśmiech, no ale niech będzie w myśl że Administrator ma zawsze racje, a jego słowo jest ostateczne.
Czyli że Jebie decyzje naszego Szefa, który wymyślił nowe wytyczne do MH no tak to logicznie można wytłumaczyć, bo jak inaczej...

W sumie ta sama osoba zakładała postacie JebaćHorrora, HororPedal, HorrorCwel, nie wiem czy dokładnie tak się nazywały, ale sens był właśnie taki, bo niestety nie mam już s/s z tego (bo w momencie gdy gość mnie przeprasza no to usuwam to co go obciąża, bo nie będę go szatnażował czymś za co mnie przeprosił - chyba logiczne?) - nie piszę tego po to by zwiększyć winę wywołanego do tablicy, tylko dla zobrazowania że chyba czuje że skoro raz, drugi ktoś olewa jego zapędy to tak będzie constans.
Ale te ACC na których były te postacie zakładane zostały locknięte, więc okoliczność taka że istnieją, jest do sprawdzenia, mają 0 ekspa więc się nie pokazują na ladderku.
Co z tego wynika? że Gambler po prostu wszystko i wszystkich jebie, no bo jest legendą xD
Szczególnie się tym nie zraziłem, no bo to nie są moje prawdziwe personalia, a ubóstwo językowe i ogólna prostota jaką się legitymuje nasz Znawca Wszystkiego są po prostu zabawne. Dla mnie zabawne, ale jak ktoś czuje się dotknięty...
Czy się wtedy pogniewałem ? Nie, bo uważam że osoby które ewidentnie potrzebują pomocy specjalisty zasługują na wsparcie i odrobinę empatii. No i najważniejsze że przeprosił, ale tak po prawdzie wiem że zrobił to tylko dlatego że jestem modem Oczko.
Najgorsze jest to że ta osoba zarzeka się publicznie że już nic nie będzie pisać do mnie, czy pod moim adresem, a tu co rusz są jakieś strzały w moją stronę. Ja to ignoruje, ale jeżeli ktoś zgłasza... no to trzeba temu się przyjrzeć chyba.

Powiem tak PRS, gdybyś był na moim miejscu to byś dawno dał perma Gamblerowi.
Kiedy "dokuczał/trollował" Tobie Acer , napisałeś żebym uspokoił kolegę, no to Ci odpisałem że taki z niego kolega jak z każdego z Was z osobna, zrób to co uważasz za słuszne. To sobie tam ukarałeś.
Natomiast wysoce nie na miejscu jest to co robisz teraz, ignorowanie gdy coś jest zgłaszane. No, a to co odpisałeś jest po prostu ignorancją.

W chwili obecnej mamy do czynienia już z nowym wątkiem, powiedzmy że to co było wcześniej nie ma znaczenia, no bo ja przeprosiny przyjąłem, Black, Luigi i kilka osób które zostały zaatakowane nie zgłosiły tego, więc domniemywać można że sprawy nie było.
Raz tam wtrąciłem że jak jesteś pijany to masz więcej do powiedzenia to nazwał mnie głupkiem i mam sobie kupić nowy mózg. No świetnie, kulturka pełną gębą Duży uśmiech. Też wtedy odparłem że nawet szkoda Cię warnem obdarowywać!
Ale wygląda na to że moja postawa to jest w rzeczywistości nic innego jak podlewanie i pielęgnacja chwasta Uśmiech, bo zamiast studzić swoje zapędy widząc że jest ignorowany, to szuka na siłę tej atencji, atencjusz jeden.

Terror w tym momencie robi takiego fikołka intelektualnego, że czymś tam Cię Acer gdzieś ponoć zdenerwował czy uraził, nie jesteś w stanie tego dokładnie wskazać, przytoczyć... ale +1 głos, należy mu się na pewno takie traktowanie...otóż nie, takie traktowanie nie należy się nikomu, ani Mnie, ani PRSowi, ani Gamblerowi, ani Acerowi, a to miejsce jest po to by sobie takie coś zgłosić. Już to wczoraj na krainie do Ciebie napisałem, że takich "ziomków" to nie zazdroszczę, ale każdy ma wolny wybór. Tylko uważaj bo któregoś wieczoru może to Ty padniesz ofiarą, bo wyślesz złą emotkę na kanale np. Uśmiech, lub zajmiesz stanowisko w jakiejś kwestii które będzie niespójne z tokiem rozumowania i postrzegania rzeczywistości naszego Człowieka Zasad, a to już solidna podstawa do tego by z Tobą pojechać...

Jako że grywam baalrunki ze złodziejem łuków, no to nie fair byłoby gdybym przyłączał się do sprawy i wyciągania ewentualnych konsekwencji, bo zaraz będzie że bronie kolegów Uśmiech. Ale widzę że Komendant też chyba nie jest w stanie wznieść się ponad swoje rany niezagojone i też będzie problem z oceną sytuacji.

Co do naruszeń pt. wulgarne nazwy, obrażanie użytkowników, używanie ann do tego by kogoś obrazić no to nie ma żadnych wątpliwości że miało to miejsce, w sumie to ma regularnie...

Jeszcze przeproszę G za moje uszczypliwości:
ad. 1 prostota i ubóstwo językowe ano bo jak każdy problem rozwiązuje się poprzez ubliżanie;
ad. 2 pomoc specjalisty, ano bo jak coś innego piszesz/mówisz, a co innego robisz to chyba jest problem ze spójnością w osobowości;

stąd takie moje wnioski
[Image: 1640782459.jpg]
#8
@Horrorshow
Co do pierwszej części twojego posta - przecież temat jest już dawno zamknięty, i nikogo nie zamierzam karać dwukrotnie za jedno przewinienie. Nie wiem w ogóle skąd przyszedł ci do głowy taki pomysł.
Otrzymał warna, owszem. I nie znaczy to, że powinno się o tym czy innym zachowaniu zapomnieć. Bo jeśli ktoś wchodzi w recydywę to poprzednie przewinienia również bierze się pod uwagę.
Jeżeli taka osoba czuje się obrażona przez kogoś innego, to mając na uwadze poprzednie jej zachowania przykładowo warto zbadać, czy aby na pewno 100% winy leży po jednej stronie. Bo chyba czym innym jest jak ktoś cię brzydko nazwie bez powodu gdy sobie spokojnie grasz nikomu nie zawadzając, a czym innym jak stanie się to w reakcji na twoje inne brzydkie zachowanie.

Co do Gamblera - chyba Horror ma więcej do powiedzenia w tym temacie niż jego założyciel.
O tym, że Horror i Gambler mają nierozwiązany spór pomiędzy sobą od co najmniej 1-2 lat, i przekomarzają się regularnie (czasem przekraczając granice dobrego smaku), to chyba wszyscy wiedzą.
Gambler jeżeli uzna się obrażony ma prawo jak każdy inny to głosić, Horror jako że ma władzę, to jeśli uzna że Gambler przekroczył granicę - ma prawo wyciągnąć konsekwencje. Ja uznaję, że jeśli do tej pory nie było żadnych zgłoszeń/banów, to sprawa jest tylko i wyłącznie pomiędzy nimi.


W tym temacie został póki co zamieszczony tylko screen z pojedynczego incydentu, gdzie założyciel tematu został wyzwany/obrażony, jednak umówmy się, cięższe epitety padają często w różnych ust na naszej krainie, i są olewane przez adresatów.

Na ten moment po zamieszczonym jednym screenie nie widzę twardych podstaw do ukarania nikogo.

Zostawiam temat otwarty do wypowiedzi, być może wypłyną jakieś nowe dowody.
#9
(01-07-2022, 11:23 AM)PRS Wrote: @Horrorshow
Co do pierwszej części twojego posta - przecież temat jest już dawno zamknięty, i nikogo nie zamierzam karać dwukrotnie za jedno przewinienie. Nie wiem w ogóle skąd przyszedł ci do głowy taki pomysł.

Nie miałem na myśli ponownego karania za to samo, ale różne podejście do w mojej ocenie zupełnie innej wagi spraw:
- trollowanie o Twojej offerliście to zbrodnia
- niecenzuralne epitety kierowane do autora trollskich tekstów o Tobie są już "pikusiem"

nie sposób odnieść wrażenia że poprzez chłodną odpowiedź powyżej, traktujesz to zgłoszenie w innej kategorii, jeżeli to moja fantazja to wybacz, przepraszam!

Daj spokój, nie chodzi tu o to kto ma lub kto nie ma uprawnień do tego by kogoś wykluczyć z community, chodzi o to by wyprostować chamstwo Gamblera, a jak komuś ten Acer dokucza to niech wrzuca na to dowody i po sprawie również.
Nie mam żadnego sporu z tym człowiekiem, to że nie może się pogodzić z faktem że kraina pvp jest do bani pomysłem to już na to nic nie poradzę Uśmiech. Pozostałe tło w postaci tego że mnie brzydko nazywa, jak już wspomniałem mnie to nie rusza, ale jak ktoś inny to zgłasza to proszę rozpatrzyć, bez mojego udziału bo będzie że się mszczę na Przyjacielu. Nic podobnego, dalekim od tego.
Granice przekroczone zostały wielokrotnie i na różne sposoby, ale ja nie będę tego oceniał bo zarzucona mi będzie stronniczość Oczko
[Image: 1640782459.jpg]
#10
Horror wywołał mnie do tablicy więc się wypowiem. Olałem nick postaci "JebacNowyMH" ponieważ generalnie nie dotykał mnie, ani żadnego z graczy. Jako osoba "publiczna", muszę mieć pewien dystans i nie mogę obrażać się na ludzi. Gambler'owi mają prawo nie podobać się niektóre reguły, ale to nie zwalnia od ich przestrzegania.
Niedopuszczalne jest również obrażanie innych graczy na serwerze - nie lubisz kogoś to z nim nie graj! - co za problem.
W pewnym stopniu zgadzam się z PRS'em, że pojedynczy screen to za mało, żeby dać komuś perma, ale ostrzeżenie jak najbardziej.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)