Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat Do Zgłaszania MULTI KONT
#1
Ostrzeżenie 
UWAGA !

W związku z wprowadzeniem punktu 9. Regulaminu Serwera:

Quote:Od dnia 06.02.2023 Korzystanie z MULTI ACC jest zabronione pod groźbą permanentnego bana.

Wszystkie nowo założone konta muszą mieć jednolitą nazwę, wskazującą jednego właściciela. Dozwolone są konta dodatkowe na realmie (np. na muły, postacie typu barb bo, ench). Przykład:
Konto na forum i na serwerze: "Kaziu".
Konta dodatkowe "Kaziu-1", "Kaziu-2" itd.

Gracze, którzy przed 06.02.2023 założyli konta o różnych nazwach mogą nadal z nich korzystać, ale mają obowiązek zgłosić wszystkie takie konta w odpowiednim temacie na forum (link). W przypadku niezgłoszenia, po wykryciu takie multi konta zostaną zbanowane.


W tym temacie gracze, którzy założyli konta o różnych nazwach przed 06.02.2023 mogą zgłosić listę takich kont poprzez napisanie posta, wg poniższego wzoru:

Quote:Nazwa konta na forum:
Nazwa głównego konta na realmie:
Nazwy innych posiadanych kont na realmie:


W kwestii informacyjnej, jeśli ktoś miałby trudność ze zrozumieniem jakie nazwy są dozwolone, a jakie są multi kontem, poniżej dodatkowe przykłady:
Przykład nazw zgodnych z regulaminem: konto główne: *pomidor, konta dodatkowe: *pomidor_pvp, *pomidor_boo, *pomidor_1, *pomidor_2, *pomidor_8
Przykład zabronionych nazw (Multi ACC): właściciel kont: *prs, inne konta: *mistrz1, *stokrotka, *pomidor
Reply
#2
Nazwa konta na forum: Jasemsam
Nazwa głównego konta na realm'ie: antek
Dodatkowe uwagi: Korzystanie z dwoch ip
Nazwy innych posiadanych kont na realm'ie: ak/ak1/ak2/ak3/ak4/qstaw/qstaw1/qstaw2/qstaw3/qstaw4/jasemsam/pgmy/kubabuba/wanishh/hary900/buchu/buchu1/buchu2/buchu3/buchu4/buchu5/buchu6/buchu7/buchu8/aq/aq1/aq2/aq3/aq4/agrest/ciffff.
Reply
#3
Witajcie.
Zgłaszam ze konta forest i filipek beda grac z jednego IP
forest jest to moje konto, natomiast filipek jest kontem mojego syna.
Reply
#4
Witam, zgłaszam multi na kontach - noof, sting, eczek, black, gambler, bot_travi, bot_cs, smit_brh, ryspicz - to są konta calej mojej rodziny, gramy na jednym kablu w jednym bloku
Reply
#5
(02-08-2023, 11:58 PM)forest Wrote: Witajcie.
Zgłaszam ze konta forest i filipek beda grac z jednego IP
forest jest to moje konto, natomiast filipek jest kontem mojego syna.

chcialbym zglosic dodatkowe konto z tego samego ip kryszatal - jest to konto mlodszego syna Uśmiech
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)