Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana między bohaterami
#1
Siemka. Pewnie to będzie 'głupie' pytanie dla Was ale jak dać jakieś itemy/hajsik z jednej postaci do drugiej.
Założyłem sobie grę, wyrzuciłem potion i spoko wlazłem drugim typkiem i był. Ale miałem tak maksymalnego pecha chyba, że jak zrzuciłem łuk (ten acheron cały, dostałem dwa) to gra się skasowała.
Później tak samo z 50 000 hajsu co chciałem na start dać drugiej postaci : D

Jeszcze jedna sprawa, nie chcę zakładać drugiego wątku. Nie mogę dołączyć do gry która jest na koszmarze, mimo, że sam (z pomocą taksówki:p) "zabiłem" baala i mogę na koszmarze zakładać.
Reply
#2
1. Odpalić 2 okna d2loaderem i wejść obydwoma postaciami do gry
2. Jak możesz zakładać gry na jakimś poziomie trudności, to możesz też do nich wchodzić. Może gra jest pełna, albo jest założona na hellu a nie koszmarze
Reply
#3
(02-20-2023, 09:42 PM)PRS Wrote: 1. Odpalić 2 okna d2loaderem i wejść obydwoma postaciami do gry
2. Jak możesz zakładać gry na jakimś poziomie trudności, to możesz też do nich wchodzić. Może gra jest pełna, albo jest założona na hellu a nie koszmarze

Dzięki. No właśnie wyskoczył mi komunikat, że nie mogę wejść do koszmaru bo muszę najpierw zabić baala, dziwne.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)