Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skarga
#1
Wróciłem po 6 tygodniach do kraju i dopiero dzisiaj wbijam na d2. Gadam z Luckiem i pyta sie czy to ja gram po północy. I tutaj zaczyna się cała śmieszna historia z banem dla noofa... dostał bana bo oszukiwał ale dodatkowo rozdał kilka moich itemków i to dobrych itemków komuś innemu bo jest jedyną osobą która odkąd dostała hasło do konta zaczęła mieszać mi w itemkach, przerzucać, oddawać. Pominę fakt że zaginęły również dwie postacie pełne hr ^^ zaginęły dwa soje, bk z tego co widzę też się komuś przydaje. zaginęły również sc hp/mp które tak skrupulatnie zbierałem na moją fb, na fb też nie mam eski, gc fire z hp, same czysciutkie zostały. Z necia którym grałem i z lajtki którą nie grałem zginęło 2x eth bug forti i 2x infi, bestia. Jedyną rzecz jaką komukolwiek dałem sam z siebie 7 tygodni temu to lw i ma je Afro do tej pory.

Podsumowując, liczyłem że noof to jest osoba godna zaufania ale nie sądziłem że ciężką prace innych ma gdzieś. Jeśli macie kontakt do niego to przekażcie mu że jak się coś bierze to się oddaje :Uśmiech

Prośba do Administracji jest taka aby się zajęła tym całym zajściem bo prawdopodobnie itemki są nadal u kogoś kto gra. Z tego co Lucek mi mówił postacie były często na jednej grze z niejakim Stingiem. I tutaj pragnę uprzedzić że od 24 czerwca do 5 sierpnia nie miałem możliwości logowania się na serwer gdyż byłem za granicą i po prostu nie zabrałem laptopa.


Właśnie zauważyłem ze dokokszony boo barb też pusty, dwie siaty jeszcze.... memorka z fb...
Reply
#2
Nie rozumiem problemu, zaryzykowałeś i dałeś komuś passy do konta. On Cię oskubał i piszesz skargę do Administracji..WTF? W czym mam pomóc nie rozumiem, skoro sam mu dałeś passy to nie mogę tego nazwać kradzieżą. Proszę na przyszłość zastanówcie się za nim coś zrobicie.
Reply
#3
mówiłem Wam od początku że to kręt , pisałem już PW DO Kazia z tym, że widziałem jak byłeś on-line i ktoś na bank coś Ci tam miesza Oczko napisałem też w sprawie Stinga o którym wspominasz, i oczywiście tego że znajduje co chwile hr i gryfa juz pierwszego dnia nie mając nawet 80tego lvlu.. wiem że to możliwe ale ... Uśmiech może ma podobnego "farta" jak noof ,albo czerpie z tego źródła , o którym piszesz :p , Twoje muły


w sumie gdyby chcial sie odegrac w tak prymitywny sposob, to pokasował by Ci save, tylko po co i za co i dlaczego , skoro to byla kara od administracji za złamanie regulaminu - uzywanie bota.

trzeba przepatrzec wszystkie czynne acc i poszukac Twoich itemow, ale reasumujac podałeś dobrowolnie to hasło , pisałem w tamtym czasie zanim dostał bana żeby wszyscy zdążyli sobie pozmieniac, ale Ciebie nie bylo, niby admn mogl to zrobic za CIebie i zresetowac hasla do Twoich acc's ale z drugiej strony w imię czego , ma ktoś niańczyć nierozsądnych dorosłych ludzi Duży uśmiech

nie wiem jak wyglada sprawa i mozliwosc odzyskania backup save z jakiegos czasu wstecz, ale jesli te itemy gdzies sa, to wyszlo by na to ze dupujemy Uśmiech

p.s z tego co wiem to ten pan wziął sie od razu za budowanie fb i hammera , więc może jest coś na rzeczy Uśmiech ,tez nie widzę aby się nawet zarejestrował na forum (e: dziś to zrobił! ) tak więc jakikolwiek kontakt lub handel z innymi graczami może w ogóle mu jest zbędny , być może z wiadomych przyczyn ;p ale Tym musi się zając Kaziu


sprzedałem Stingowi 6 czystych fire sks, może postanowił je wymienić na Twoje z life Duży uśmiech
od początku mówiłem że "sting" to noof =) zdradziło go flagowe "yes" podczas rozmowy Oczko
Reply
#4
tak na prawdę to raczej chodzi mi o to by go wywalić z serwera całkowicie, nic poza tym. Kaziu może sprawdzić kto się logował. Nie musi tych itemów odzyskiwać.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)